Diğer Yazılar

ADRENOCHROME – ELİTLERİN EN DEĞERLİ UYUŞTURUCUSU


UYARI: Bu makale son derece rahatsız edici bilgiler içerir. İnsanoğlunun kendisini bulduğu en dip çukurun tasviridir. Dünyanın ‘kusup rahatlama’ süreci olarak nitelendirebileceğimiz bu dönemde bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacağız. Bu kolay olmayacak. Kaldıramayanlar, kabullenemeyenler olacak. Pedofili ve satanizmin altında yatan unsurlar ile ilk defa karşılaşıyorsanız eğer, bu nokta mavi hapı almak için son şansınızdır. Bu noktadan sonra dünya görüşünüz köklü değişime uğrayacaktır.

 

Ye be warned.

 

Adrenochrome tarih boyu gizli tarikatlar tarafından kullanıldığı iddia edilen ve maalesef günümüzdeki kullanımı çok ciddi miktarlara çıktığı düşünülen organik bir kimyasal uyuşturucudur. Adrenochrome vücutta salgılanan adrenalinin (epinefrin olarak da bilinir) oksitlenmiş halidir. Vücut bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılar. Fear and Loathing in Las Vegas filminden hatırlayabilirsiniz. Bir adrenochrome vakfı bile var.

AC yapay yollarla da üretilmeye başlanmış olmasına rağmen çoğunlukla dehşet verici yöntemlerle 0-9 yaş aralığındaki çocuklardan elde edilir.  Adrenochrome’un kalitesi ve salahiyeti hasat edildiği insanın yaşı ve ölüm anında salgıladığı adrenalin miktarına bağlıdır. Bu sebepten ötürü en kaliteli adrenochrome’un 9 yaş altı çocukların işkence ve dehşete sokulması vasıtasıyla elde edildiği biliniyor.

Eczaneden temin edilmiş gibi duran ufak bir adrenochrome şişesi
Eczaneden temin edilmiş gibi durmuyor mu?

 

Yetişkinlerden elde edilen AC’nin değersiz olmasının sebeplerinden biri, çocukların duygularının çok daha saf olması. 6 yaşındaki bir çocuğun hissedeceği korku ile 18 yaşındaki birinin hissedeceği korkunun arasındaki fark elde edilen adrenalinin salahiyetini belirliyor.

AC, aynı zamanda çocuk kaçakçılığının bu denli büyük bir problem olmasının en büyük nedenlerinden biri.

2018’de kayıp insanlar kurumu NCMEC sadece ABD’de yılda 424,000 çocuk kaybolduğunu duyurmuştur. Bu sayı ilginç bir şekilde nüfusu ABD’nin 4 kat üstünde olan Çin ve Hindistan’daki çocuk kaybolmalarının kat be kat üstündedir. Bu kimyasalın tercih edilen kalitede olan versyonunun sadece çocuklardan elde edilebileceği hiçkimseyi bu işten vazgeçirmemiş anlaşılan. Sevgili okuyucum, işte dünyada çok çok ciddi ve büyük bir problem olan çocuk kaçakçılığının en büyük sebebini öğrenmiş bulunuyorsunuz. Hala ikna olmadıysanız bu kaçakçılığın ciddiyetini Wikileaks’in ortaklarından birinin paylaştığı bilgiler doğrultusunda da inceleyebilirsiniz.

Peki bu kimyasal nasıl çıkarılıyor? Potansiyel kurban işkence uygulanarak dehşete düşürülüyor. Ölüm süreci mümkün olduğunca uzatılıyor. Bu sayede vücudun salgıladığı adrenochrome Adrenochrome'un cam şişede kan halindeki resmi ve ne işe yaradığının açıklamasımiktarı artıyor. Kurban öldürüldükten sonra ise kimyasal arka boynun ortasından iğneyle emiliyor.

İnsan da olsa hayvan da olsa dünya tarihi boyunca kurban verme birçok medeniyetin ritüellerine dahil olmuştur. Mayalılardan Mısırlılara, Yahudilerden Yunanlılara tüm dünyada kurban verme ritüelleri gerçekleştirilmiştir. Bunun neden olduğunu hiç sorguladınız mı?

İnsanlar başka bir canlının hayatına son vermekten ne elde ettiklerini düşünmüşlerdir acaba? Bu konuya Pedofili ve Satanizm adlı makalede biraz değinmiştim. Bu konu çerçevesinde önemli olan iki unsur var:

   • Kurban verme ritüellerinde kurbanın ölüm süreci mümkün olduğunca uzatılır. Bu sayede daha fazla adrenalin ve korku enerjisi salgılanması sağlanır.
   • Kurban kesmek satanizmin ve kara/siyah büyülerin belkemiğidir. Salgılanan korku enerjisi negatif eterik varlıkları çeker. Kurbanların yaydığı korku enerjisiyle beslenen varlıklar kurban kesenlerle anlaşmalar yaparlar.

Q hareketi ve her geçen gün sızan yeni bilgiler sayesinde artık çok hızlı bir şekilde ifşa olmaya başlayan satanizmin tüm dünyada yaygın olduğunu görüyoruz. Pedofili ve satanizmin hep bir arada anılmasının sebeplerinden biri de budur. Dünyayı yöneten karanlık grupların emelleri ile pedofilinin iç içe olmasının bazı sebepleri var.

 

Pedofillerin kullandığı sembolleri gösteren FBI dokümanı
Pedofil Sembolleri

 

 

Pedofili, illuminati/derin devletin işine nasıl yarıyor?

   • Yardakçılarını pedofiliye alıştırıp, kaydedip şantaj uygulayarak rahatlıkla kontrol edebiliyorlar
   • Çocuklara erken yaşlarda ettikleri tecavüzler travma yaratıyor. Bu travmalar yeni yetişen neslin potansiyeline çok ciddi zarar veriyor. Ayrı olarak çocukluğunda tecavüze uğrayan bireyler büyüdüklerinde pedofiliye çok yatkın oluyorlar. Bu sayede ebeveynleri tarafından tecavüze uğrayan veya seks kölesi olarak pazarlanan çocuklar aynı eylemleri kendileri de gerçekleştirerek döngüyü devam ettirmiş oluyorlar.
   • Bu denli ağır travma taşıyanlar MKULTRA gibi beyin yıkama programları sayesinde kolaylıkla kontrol edilebiliyor ve istihbarat örgütleri tarafından hayatları boyunca kullanılabiliyor
Adrenochrome patenti
Patentin süresi 18 Nisan 2020’de sona ermiş.

ADRENOCHROME’UN YAPAY ÜRETİMİ DE VAR

Adrenochrome kullanımının artmasıyla beraber dünya derin devletinin kimyasalı farklı yollardan yapay olarak da üretmeye teşebbüs ettiği biliniyor. Nasıl mı?

Adrenochrome patenti internette göz atmak isteyenler için mevcut. Patentin tarihinin geçtiğinin altını çizerim. Yenilenmemiş. Biraz daha araştırınca dünyaca ünlü 3M şirketinin adrenochrome hazırlama sürecinin patentini aldığını görüyoruz. Bu patentin de süresi dolmuş. İlginç.

Bakın Trump Nisan başı 3M’e nasıl bindirmiş:

ADRENOCHROME İÇENLER NE HİSSEDİYOR?

 

İnternette bu tarz ritüelleri gerçekleştirdiğini idda edenlere göre etkileri şöyle:

   • Halüsinasyon
   • Mutluluk
   • Zindelik
   • Duyuların güçlenmesi
   • Bireysellik yitirimi
   • Garip ideasyon
   • Beden algı bozukluğu

Bu tasvirlerin doğruluklarından emin olamayız. Şayet söylentiler bu yönde.

ADRENOCHROME’UN UZUN VADELİ ETKİLERİ

 

AC’nin en çok bilinen uzun vadeli etkisi kullananı gençleştirmesi ve yaşlanmayı ciddi oranda yavaşlatmasıdır.

Tarihte farklı tarikatlarda rastlanılan kan içme ritüellerinin amaçlarından biri olan adrenochrome kullanımının negatif etkenleri de hafife alınacak cinsten değil.

Dozu fazla kaçırıldığında kandaki demir oranlarını yükselttiği için ölüme yol açabiliyor. Hatta demir oranları o kadar yükseliyor ki, bağımlıların demirsiz gıda tüketmeye özen göstermeleri gerekiyor. Bu sebeple adrenochrome’undan veya ritüellerde düzenli bir şekilde içtikleri kandan mahrum kalan bağımlıların yoksunluk semptomları çok ağır geçiyor.

 

Tom Cruise ve Top Gun'daki rol arkadaşının 1986 ve 2018'deki halleri
Tom Cruise gibi ünlüler bu kadar genç kalmayı nasıl becerebiliyorlar acaba?

 

Öte yandan AC’nin düzenli kullanımının çok ciddi gençleştirici etkisi olduğu, hatta bazı ünlülerin 60-70 yaşlarına gelmiş olmalarına rağmen gencecik gözükmelerinin sebebi de bu olduğu düşünülüyor. Mitolojilere de konu olmuş olan kan içme ritüelleri canlının kanının içilerek hayat enerjisinin emilebildiğini dikte eder. Vampirlerin yanı sıra kan içme ritüelleri ile bilinen birçok farklı türde tarikatlar da (satanist veya değil) vardır.

Bu etkiler size çocuk masallarına konu olan kötü karakterleri andırmıyor mu? Acaba masallarda çocukları korkutmak için anlatılan hikayeler farklı dönemlerdeki satanist grupların tarihten silinmiş tesirleri olabilir mi?

 

“Şeytanın yaptığı en büyük hile, bizi gerçek olmadığına inandırmış olmasıdır”

ADRENOCHROME DEVRİ KAPANMAK ÜZERE

Trump ve Q hareketinin Satanist derin devlete karşı global olarak başlattığı sessiz savaş kazanılmak üzere. Son iki senedir yakalanan pedofillerin, çocuk avcılarının ve satanistlerin sayısı bardağı taşırdı. Trump’ın Guantanamo hapishanesini genişletmesinin nedeni de buydu.

Bu makalenin yazıldığı tarihte bazı kaynaklardan gelen bilgilere göre New York gibi şehirlerin altında çocuk ticareti için kullanılan tünel sistemlerinin hepsi ABD askerleri tarafından basılıyor. Gelen haberlere göre 2000’den fazla çocuk kurtarılmış durumda. Çoğunun sağlığı kritik. Trump’ın NYC limanına gönderdiği Mercy ve Comfort hastahane gemilerinin amacı coronavirüsüne yardım etmek değil, kurtarılan çocuklara ilk yardım müdaheleleri yapmak. Askeriye ABD’de sadece New York’ta değil başka eyaletlerde de sözde coronavirüsü ile mücadele etmek için triaj yerleri açtı. Twitterdan attıkları resimlerde görüldüğü üzere bebekler için birçok teçhizat mevcut.

ABD ordusu Trump başa geçtiğinden beri derin devletin yeraltındaki gizli üslerine karşı yapılacak harekatlar için hazırlanıyordu.

Bu global operasyon sadece ABD’de değil, aynı zamanda Avrupa’da da yürütülüyor. Şu anda Avrupa’da NATO ülkeleri ve ABD’den oluşan 37,000 kişilik bir tatbikat dönmekte, tabi tatbikat olduğuna inanırsanız. Bu sözde-tatbikat Avrupa’daki son 25 yılın en büyük askeri operasyonudur. Elimizde kesin kanıt olmasa da bu operasyonun Avrupa’nın her yerine yayılmış olan derin yeraltı askeri üslerinde ve birçok yeraltı şehir ve tünellerde kurban vermek ve seks köleliği için tutulan çocukları kurtarıyor olduğu düşünülüyor.

Ne olursa olsun, yakın zamanda hepimiz gerçekleri öğreneceğiz.

ADRENOCRHOME SEMBOLİZMİ

Her uyuşturucunun olduğu gibi Adrenochrome’un da birçok farklı ismi var. Son zamanlarda Q operasyonu sayesinde sızan bilgiler ünlülerin maddeden bahsederken çoğunlukla çiçek ve gül sembolizmi kullandığını gösteriyor.

AC’yi sembolize eden bir diğer şey de ‘beyaz tavşan’. Neden mi?

 

Adrenochrome molekül dizilimi şekli
İşte beyaz tavşan

 

Molekül dizilimi tam bir tavşana benzediği için. ‘Beyaz tavşan’ sembolü Matrix filminde de kullanılmıştı.

 

Matrix filmindeki beyaz tavşan dövmeli kız sahnesinden bir kesit
Beyaz tavşanı takip et, Neo.

 

Günümüzde beyaz tavşan sembolizmine farklı alanlarda rastlanabiliyor.

 

 

POPÜLER KÜLTÜRDE ADRENOCHROME

 

Adrenochrome şarkısının sözleri
Adrenochrome şarkısının sözleri.

 

‘Sisters of Mercy’ grubunun Adrenochrome adlı bir şarkısı var.

 

Aldous Huxley'nin Doors of Perception adlı kitabından bir kesit
Aldous Huxley’nin Doors of Perception adlı kitabından bir kesit

 

Aldous Huxley’nin dünyaca ünlü The Doors of Perception kitabında da bahsi geçiyor.

 

 

Adrenochrome hakkında daha fazla bilgi edinmek için izleyebileceğiniz İngilizce bir video.

 1. zeynep diyor ki:

  öncelikle bilgilendirici yazınız için teşekkür ederim.
  hala gerçek olduğuna inanamiyorum. insanlarin bu kadar acimasiz ve vahsi olabilecegine, seytanlaşabilecegine inanamiyorum. bu tarz algımızin dışında kalan konuların üstüne gidip, arastirdigimda kanim donuyor. kendimizi ailemizi cocuklarimizi pis zihniyetlerin ürünü olarak kullanilmamasi icin ne yapmamız gerek onu düşünüyorum gittikce daha cok korkuyorum…

 2. Esra diyor ki:

  Niye aklıma okurken canavarlar animasyonu geldi, çocuklar korkutuluyor ve yaşamaları için kapsüller doluyordu , zaten başrol canavar tek göz

 3. Polat diyor ki:

  Bunlar dogru mu grczrcekren. Inanamiyorum. Butun makalede tek “umut verici” sey,birilerinin (Trump) bu vahseti durdurmaya calistigi varsayimi. Insallah gercektir 🙁

 4. Zeynep diyor ki:

  Trumpin bu vahseti durduracagini(!) soylemis olmaniz … vahsetin kendisinden daha korkunc bir niyetle yaziyormusunuz fikrini verdi fazlasiyla. Trump i buna karsi olarak nasil gosterebildiniz saskinlik icerisindeyim. Turkce yazilarinizla trump destekcisi olmaniz sacmaliginin soku icerisindeyim

  • Ukala Kurt diyor ki:

   Trump’a karşı yapılan suçlamaları neye dayandırdıklarına çok çok iyi bakın. İnceleyin. Neden ırkçı diyorlar? Neden yolsuz diyorlar? Neye dayandırıyorlar? 2016’da Hillary kazanacaktı, Trump değil. Propaganda medyayı kullanarak bütün dünyaya Trump’ı iğrenç bir insanmış gibi gösterdiler. Bütün suçlamalar, bütün dedikolar hepsi boş çıktı. Hiçbir kanıtları yok. Medyadan avazları çıktığı gibi bağırınca ve 7/24 manipülatif “bilmemkimin arkadaşı Trump’la aynı odadayken şunu dediğini duymuş” tarzı haberler ile herkesi kandırdılar. Sizden ricam Trump’ın gerçekten de kötü ve suçlu biri olduğuna inanıyorsanız bunun ortaya çıkan kanıtlarına bakın. Asla bulamayacaksınız. Hiçbiri dedikodudan öteye gitmemiştir.

  • Mehmet diyor ki:

   Sizin Dünyadan haberiniz yoksa susun da bilene saygı gösterin. Trump’ın yaptığı operasyonlardan haberiniz yok.

   • Ahmett diyor ki:

    Kardeşim sen olayı anlamamışsın galiba. Adam kendi derin devletine sessiz savaş açmış. Bu dünyada iyi niyetli olduğunu belli edersen seni ortadan kaldırırlar. Yapılan operasyonlar zaten trump ın kararı değil. Sen Amerikayı Türkiyede olduğu gibi tek bir adam mı yönetiyor sanıyorsun? Yeraltı şehirleri diyoruz yeraltı üsleri diyoruz Amerika ile ilgili önemli kararların hiçbirini Trump vermiyor. Derin devletin kontrolü altında ve Trump dediğin adam salağa yatan çok zeki birisi. Hiç merak etmedin mi bu adam cidden bu kadar salak olabilir mi diye? Trump ın çoğu hareketi çoğu konuşması sanki adam gerizekalıymış gibi bir imaj yaratıyor ama kendisi salağa yatıyor. Oluşturduğu imajdaki kadar salak bir insan ülke yönetebilir mi hem de Amerika gibi bir ülkeyi? Şöyle düşün sen işverensin beni de işyerine müdür yapıyorsun. Ama sen çalışanlarına eziyet ediyorsun ben de sana karşı gelirsem beni atacağını biliyorum ama sen gibi insanlara eziyet ediyorum çünkü seni devirirsem ilerisi için insanlar eziyet görmeyecek. Hani 10 insanı kurtarmak için 1 insanın ölümüne razı olmak gibi. Ne kadar anlarsın bilmiyorum ama detaylı anlatmaya çalıştım git Trump başa geldikten beri ünlülerin nasıl çöktüklerine nasıl yaşlandıklarına bir bak. Adam çocuk katili olsa çocukların ölmesinden haz ediyor olsa adrenochrome’a karşı savaş açmaz hatta gizliden gizliye destek verir kendisi bile kullanır.

 5. Hermes diyor ki:

  Benim en çok sorguladığım şu anda gerçekten Trump’ın bu faaliyetleri yürütüp yürütmediği? Keşke bu sadece kanı yada tahmin boyutunda kalmasaydı, zira gerçekliği kendisine bakış açımı 180 derece değiştirecek …

  • Özge diyor ki:

   Trump gerçekten de onlara karşı. Tweetlerine bakın göreceksiniz. Obama ile ilgili obama/gate tweeti var yani pedofiliyi pizza/gate/ ima ediyor. Suan Hillary Obama yargilaniyor. Medya Düzeni zaten onların elinde. Kimi iyi kimi kötü gösterdiklerine dikkat edin. Netflix de onlara ait. Neden bu kadar uygun fiyatı var herkesin evinde ve içerisindeki belgesellerde kimler var bakın. Ephilliapkeneddy i takip etmenizi öneririm. Birçok şey orda var anlatıyor.
   Umarım daha iyi bir dünya birakabiliriz çocuklara. Iyi gunler.

 6. Ayşe diyor ki:

  Şeytani küresel çetelerin hedefinde lDonaldTrump var. Çünkü çarklarına çomak soktu. DSÖ ye ayar çekti. Kan emici vampirlere savaş açtı. En önemlisi her gün yamyam Çin e haddini bildiren Tweet ler atıyor.Ha Amerika masum mu?Tabi ki değil. Elbette ki bedelini ödeyecek

 7. S diyor ki:

  Jeffrey Epstein’in yakin arkadaslarindan biri olan ve kendi kizi Ivanka hakkinda “benim kizim olmasaydi onunla sevgili olurdum, sizce kizim seksi degil mi” gibi bir suru ensest olarak algilanabilecek igrenc seyler de soyleyen Trump mi pedofililere savas acmis?

  • Ukala Kurt diyor ki:

   Kızının güzelliğinin reklamını yapmak ondan cinsel olarak hoşlandığını göstermez. Kendisi başkan olduğu sürece çocuk istismarına karşı açtığı savaşta onbinlerce tecavüzcü ve trafikçi yakalatmış, binlerce çocuk ve köle kurtarmıştır. Bunların hepsinin kaydı vardır ve gerçektir. ABD’de insan ticareti farkındalık ayı ilan etmekle kalmamış insan ticaretini destekleyen gerilla/mafya gruplarına askeri müdaheleler yapmıştır. Yakalattırdığı köle tacirlerinin sayısı Trump’tan önce gelen 4 başkanın toplamından kat be kat daha fazladır. Ben insanları tarttığımda icraata bakarım, istenildiği gibi yorumlanabilecek sözlere değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir