Diğer Yazılar

COVID ve Bill GATES – Salgın Daha Büyük Bir Planın Parçası mı?

COVID SALGININ ÖZÜNDE NE YATIYOR?

Her geçen gün yapılan araştırmalara ve çıkan verilere göre coronavirüsün zannedildiği veya medyadan tekrarlandığı üzere hayvanlardan başlayıp insanlara transfer olmadığı apaçık ortada. Doğal bir virüs değil. Hatta COVID’in gerçekten var olup olmadığı konusunda ciddi tartışmalar var. Bu teoriyi destekleyen çok ciddi bulgular var. Bu noktaya daha sonra tekrar değineceğim.

Covid Patenti
COVID PATENT

Herkes tarafından bilinen Coronavirüsü SARS virüsünün üzerinde yapılan oynamalar sonucunda laboratuvarlarda geliştirilmiş yapay bir virüs. Bunu nereden mi biliyoruz? İnternette herkesin girip kendisinin görebileceği patenti bulunuyor.

Virüsün yayılmaya başladığı günlerde tutuklanan Harvard kimya bölümü başkanı ve Çin ordusu mensubu olduğu ortaya çıkan stajyerleri konusunda 9 Şubat’ta şu makaleyi yazmıştım. Virüsün doğal olmadığı daha o zamandan belliydi zaten. Girip okumanızı öneririm.

Charles Lieber
Charles Lieber

Makalenin yazıldığından beri ortaya çıkan haberler Lieber’ın Çin’e gönderdiği tüpçüklerin Coronavirüsü ile alakası olmadığı yönünde. Ama o tüpçüklerde gerçekten de Coronavirüsü olsaydı, emin olun ki hiçbir resmi kurum bize bunu söylemezdi, çünkü bu denli ciddi bir suçun soruşturması çok daha uzun sürer, konu ile alakalı herhangi bir bilginin basına sızması bütün soruşturmayı altüst ederdi.

 

OLAY 201

Bunların yanı sıra 2019’un sonuna doğru Bill ve Melinda Gates Vakfı olası global bir Coronavirüsü salgını simülasyon konferansı organize etmiş. Simülasyonun ismi “Event 201” yani “Olay 201”. Tesadüfe bakar mısınız? Gerçek salgının başlangıcından tam 6 ay önce gerçekleşen ve aynı virüsün yayılmasını konu alan bir konferans! Olay 201’den video kesitleri bu youtube kanalında veya kendi sayfalarında bulabilirsiniz.

Olay 201’de bir salgın durumunda ne gibi problemlerle karşılaşılabileceği ve bu problemlerle nasıl başa çıkılabileceği tartışılıyor. Kesitlerde tartışılan bir konu çok dikkatimi çekti. Konferansın ciddi bir bölümü salgın boyunca sosyal medyadan yayılmaya başlayacak olan yanlış bilgiler ve komplo teorileri ile nasıl başa çıkılabileceği üzerine.

Bu üzücü bir durum. Neden mi? Çünkü sosyal medyada yanlış bilgilerin yayılması asla engellenemez. Böyle bir uğraş sadece sansür doğurur ve yayılan bilginin kontrolünü global teknoloji firmalarına aktarmış olur. Bunun yanı sıra bilgi kirliliğinde kamu için en tehlikeli olan bilgi kaynağı halkın kendisi değil, büyük kurumlardır. Kamu tarafından yayılan yanlış bilgilerin amacı insanları kandırmak değil, insanlara yanlış bilgilerle yardım edilmeye çalışılmasıdır. Öte yandan büyük popülasyonlara hitap eden kurumların kontrolü büyük şirketler veya çıkar sağlamak isteyen gruplar tarafından kolaylıkla ele geçirilebilir. Yani kurumlarda art niyet olması çok olağan iken kamuda insanları kandırmaya yönelik art niyet olma şansı daha düşüktür. Bu benim konuyla alakalı naçizane görüşüm.

Salgın döneminde çıkabilecek olası problemler tartışılırken panel katılımcılarından biri spesifik olarak kamunun kendi arasında virüs kapmış birinin iyileşmesine yardımcı olduğu düşünülen ilaçların paylaşılmasından bahsediyor. Bu ilaçların yararlı olduğuna inanacak insanların aslında zararlı olduğunu bilmeden ilaçları kullanmaya başlayacağından korkuluyor ve halkın kendi çözümünü üretmesinin durdurulması gerektiğini savunuyor.

Burası ilgimi çekti çünkü bu olay geçtiğimiz günlerde gerçekten de yaşandı.

Bazılarınızın duymuş olabileceği üzere Hydroxchloroquine maddesi (ticari ismiyle Plaquenil) çinko ve C vitamini ile beraber alındığında ağır COVID hastalarında çok yüksek iyileşme oranları göstermeye başladı. Hatta bu ilaç o kadar başarılı ki şu anda bir sürü ülkede birçok hastayı iyileştirmek için kullanılıyor. Ülkemizde bile bu ilacın önerisi sağlık bakanlığına yapılmış durumda.

İşin ilginç tarafı Trump bu ilacın başarı oranını ilk duyurduğunda global ana-akım medya anında karşı saldırıya geçip tıpkı Olay 201 konferansında konuşulduğu gibi ilacın kullanılmaması gerektiği konusunda her mecradan makaleler yayınlandı. İlacın potansiyel olarak tehlikeli olabileceği ve Trump’ın bu ilaçtan çıkar sağladığı öne sürüldü. Birçok ana-akım medya organı hep bir ağızdan binlerce kişinin hayatını kurtarabilecek bir ilacı Trump’a laf sokmak için kullandı. Bu ilacın güya zararlı olduğunu iddia eden o kadar çok makale var ki googleda aratıp kendi gözünüzle görebilirsiniz. Arama sonuçlarının hepsi bu yönde. Dünya medyasının (bence derin devlet propagandası) amacı sadece Trump’ı kötülemek ise taraflı medya der geçeriz. Ama görünüşe bakılırsa amaçları sadece bu değil.

COVID PATENTLERİ

Bill ve Melinda Gates vakfı coronavirüsünün patentini elinde bulunduran şirketin fonunu oluşturmuş. Patentin mucitleri virüsün birçok versiyonunun da patentlerini almışlar. Sayfada birçok farklı virüsün patentini görebilirsiniz. Patentin sayfasını açtığınız anda direk olarak patentin şu anda dünyayı kasıp kavuran virüsün patenti olmadığını ve sadece hayvanlarda görülen bir versiyonu olduğu iddiası ile karşılaşıyorsunuz.

Patent Uyarısı
Patent Uyarısı

Bu iddianın doğru olup olmadığına ne kadar emin olabiliriz? Dünya laboratuvarlarında bu denli tehlikeli virüsler geliştiriliyor da dünyayı kasıp kavuran gerçek salgın bize doğal olarak hayvanlardan mı bulaşıyor? Kararı size bırakıyorum.

Bill Gates’in aldığı patentlerin listelendiği sayfaya bakıldığında 3 farklı insan tipi coronavirüsünün patent sahibi olduğu gözüküyor. Bu listenin 8 Şubat 2020 tarihindeki halinin ekran görüntüsü şöyle:

Eski Patent Görüntüsü
Eski Patent Görüntüsü

 

Şayet aynı web sayfasına şimdi girerseniz bambaşka bir sonuç çıkıyor ortaya:

 

Yeni Patent Görüntüsü
Yeni Patent Görüntüsü

 

Neden değiştirilmiş acaba?

Coronavirüsü dendiğinde tek spesifik bir virüsten ziyade bir virüsler kategorisinden bahsedildiğini biliyoruz. Makalenin başında linkini verdiğim patentte bu özellikle belirtiliyor. Ama Bill Gates’in sahip olduğu patentler hayvan coronavirüsleri değil, insan coronavirüsleri. İsmi üstünde, yazıyor. Kendiniz de girip bakabilirsiniz.

PROBLEM YARAT, ÇÖZÜM SUN

Bill Gates’in vakfının fonunu oluşturduğu Pirbright Enstitüsü aynı zamanda virüse karşı bir aşı geliştirmekle uğraşıyor. Vakfın organize ettiği ve Johns Hopkins Üniversitesinde verilen Olay 201 konferansı salgının dünya çapında 65 milyon ölüm ile sonuçlanacağını öngörmüş. Acaba bu rakam gerçek mi yoksa gerçek salgın gerçekleştikten sonra popülasyonun korkması için mi uydurulmuş?

Bu makalenin yazıldığı gün (2 Nisan 2020) itibarı ile dünya çapında virüs yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı 49,191’e ulaşmış durumda. Bu sayının ne kadarının doğru ne kadarının abartılmış olduğunu bilmiyoruz.

Bill Gates’in sık sık yaptığı konuşmalarda dünyayı kurtarmak (!) adına yaptığı çalışmalarda aşıları çok sevdiğinden ve dünya popülasyonunun büyük bir problem olduğundan bahsediyor. Şu videodaki TED konuşmasında bile herkesin önünde “Eğer sağlık hizmetleriyle ve aşılarla iyi bir iş çıkartabilirsek popülasyonu %10-15 civarı düşürebiliriz” diyor!

 

Bill Gates'in babası ve arkadaşları
Bill Gates’in babasının ilginç bağlantıları

 

CNN ile yaptığı başka bir söyleşide hayat kurtarmak için uğraşıyoruz gibi kelimeler kullanırken popülasyon artışını düşürebiliyoruz diyor. Nasıl düşürüyorsunuz Bill Gates bey? İnsanları haberleri olmadan sterilize ederek mi? Yoksa aşırı bulaşıcı virüsler icat ettirip herkese çözüm olarak bir aşı sunarak mı?

Tıpkı Olay 201 konferansında konuşulduğu gibi ana-akım medya ve Bill Gates bize coronavirüsünün sadece bir immünizasyon aşısı ile durdurulabileceğini söylüyor. Bütün mecralardan bir aşı geliştirilmesi için uğraşılıyor. Hayatında hiç doktorluk yapmamış, epidemiyologluk öğrenmemiş, hiç kimse tarafından seçilmemiş olan Bill Gates’i bu konuda sürücü koltuğuna kim koydu? Parası var diye otoritesi de mi var demek?

Üstteki tweette Bill Gates: Bütün dünyaya ulaştırmamız gereken aşı hazır olana kadar karantina devam edecek.

Alttaki tweette: Bill Gates’in dünya çapında çocukları seks kölesi olarak kullanan Alwaleed Bin Talal ile beraber görüntülendiği video.

 

Ama Bill Gates bey her mecradan aşı aşı aşı diye feryatlarına devam ediyor! Bununla kalmayıp-kendisi çok hayırsever ya- şu anda tam tamına 7 tane farklı Coronavirüsü aşısının gelişimine milyonlarca dolar yatırım yapıyor. Yaptığı her konuşmada, televizyonlarda çıktığı her söyleşide dünya popülasyonunun çok büyük bir problem olduğunu anlata anlata bitiremeyen hayırsever Bill Gates şimdi de popülasyon azalmasın, insanlar kurtulsun diye uğraşıyor. Google’da yapabileceğimiz hızlı bir aramadan sonra tüm ana-akım medyanın Bill Gates’in hayırseverliğini ve aşıların önemini öve öve bitiremediğini görüyoruz. Öte yandan snopes gibi “fact checking” yani doğrulama sayfaları (neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verme yetisini kimden aldılarsa artık) aşıların zararlı olduğu komplo teorilerinin ne kadar yanlış olduğunu yazıyor. Ha öyle mi, pardon. Böyle uçuk şeylere neden inanır ki zaten insan..

 

Bill Gates’in babası ile resme giren bazı isimler merak uyandırıyor. (George Soros, David Rockefeller ve Anthony Fauci)

 

Hydroxchloroquine gibi ‘koca karı’ ilaçlarını denemeyin diyen medyaya inanmamız lazım değil mi? Birçok ülkede çoktan başarılı bir şekilde kullanılmaya başlayan, doktorların son derece etkili ve yeterli bulduğu tedavinin gerçekten de yararlı olduğu resmi olarak kanıtlanmadı. Lakin bu kadar çok konuşulması ve medyadan ona buna inanmayın feryatlarının etkisiz kalması nedeniyle HAYIRSEVER BILL GATES vakfı vasıtasıyla New York Üniversitesi Langone Sağlık bölümüne ve Washington Üniversitesi Medikal Sağlık bölümüne bu ilacın gerçekten de etkili olup olmadığını öğrenmeleri için talimat ve para vermiş. Klinik deneylere başlanmış bile. Dünya çapında zaten başarı göstermiş ve asla yan etkisi olmayan ilacın kesinlikle çalışıp çalışmadığını doğrulamamız lazım değil mi?

İlacın etkisini ölçmek için 2000 kişiye iki hafta boyunca her gün Hydroxchloroquine ve test grubuna da plasebo verilecek. Şimdi burayı iyi dinleyin: Plasebo olarak C vitamini seçmişler. C vitamini! Virüse yakalananlarda zaten inanılmaz işe yarayan c vitamini! Daha hydroxchloroquine’in H’si duyulmamışken Türk hastanelerinde de damardan verilen ve ciddi başarı gösteren C vitamini! C vitamini ile karşılaştırınca görecekler ki o kadar da etkili değilmiş hydroxchloroquine. Alın bu da kanıtı diyecekler. Aşı üzerinde çalışanları hızlandırıp yakında mucizevi aşıyı huzurlarımıza sunacaklar.

SAĞOL, VAROL BİLL GATES!

Sizi bilmiyorum ama eğer ki böyle bir Corona aşısı çıkartılırsa ben asıl mesafemi o zaman koruyacağım.

 

Bill Gates ve Epstein
Bill Gates milyarder pedofil Jeffrey Epstein’ın ‘Lolita Express’ adlı uçağında defalarca seyahat etmişti.

 

Tesadüfler Bununla Bitmiyor!

Netflix 21 Ocak 2020 tarihinde “Pandemic: How to Prevent an Outbreak” (Pandemic: Bir Salgını Nasıl Önleriz?) isminde 6 bölümlük bir belgesel serisi yayınladı. Tam virüsün Wuhan’de yayılmaya başladığı günler!

Seriyi izlediğimizde görüyoruz ki aslında bütün bölümler virüse karşı geliştirilmekte olan ‘evrensel bir aşının’ reklam niteliğini taşıyor. Seride anlatılanlara göre bu aşı insan deneyleri safhasına geçmek üzere.

QANON’UN COVİD YORUMU

Makalenin yayınlanmasından kısa bir süre önce Qanon covid ile alakalı birkaç mesaj yayınladı. Bu mesajlarda çoktan bahsettiğimiz bazı konulara değindiği için incelemeden geçemeyeceğim. İşte Qanon’un konu ile alakalı son mesajları:

 

 

Birinci linkte “Cumhuriyetçiler Sıradaki Muharebeye Hazırlanıyor: Demokratlar Seçimleri Federal Hükümetin Devralmasını İstiyor” adlı makale var.

İkinci linkte “Demokratlar COVİD Salgınını Fırsat Bilip Politik Avantaj Kazanmaya Oynuyorlar” adlı Fox haberi var.

Üçüncü linkte Trump’ın Demokratların insafsız bir şekilde posta yoluyla oylama izni çıkartmak istediklerini; bu yolun hile yapmaya çok açık olduğunu söylüyor.

 

Gördüğünüz gibi Q makalede bahsettiğimiz konulara da değinmiş. Mesajda sorduğu sorulara cevap vermek istemiyorum çünkü Q mesajlarının en önemli özelliği okuyucunun kendi araştırmasını yapmasını teşvik etmesidir. Toplum olarak haberleri ve hakikatleri armut piş, ağzıma düş mantalitesi ile almaktan ziyade kendimiz sorgulayarak ve araştırarak öğrenmemiz gerekiyor. Artık büyük şirketler tarafından yönetilen medya gruplarının verdiği bilgilere güvenemeyiz.

Q’nun son mesajlarından bir tanesini daha paylaşmak istiyorum.

 

 

Linkte herkesin incelemesi gereken çok önemli bir haber var. ABD Minnesota eyaleti senatörü Dr. Scott Jensen, Minnesota Sağlık Bakanlığından gelen 7 sayfalık belgede eyalet çapında tüm ölümlere gerçek sebebi ne olursa olsun COVID-19 yazılması gerektiği talimatını aldığını anlatıyor. Aynı zamanda doktor olan senatör ne yapacağını şaşırdığını ve böyle bir skandala inanamadığını söylüyor.

SON SÖZ

Coronavirüsünü ne kadar incelersek inceleyelim karşımıza durmadan çıkan tek bir isim var. Bill Gates. Bu adam yıllardır dünyanın en büyük sağlık kurumları ile çalışıyor ve politikalarını yönetenler arasındaki en büyük söz sahibi.

İşte Bill Gates hakkında çok bilinmeyen bazı gerçekler:

  • Dünya Sağlık Örgütü’nde (WHO) çok büyük söz sahibi ve en büyük ikinci bağışçısı
  • Şu anda 7 tane aşı geliştiren laboratuvar kuruyor
  • Gayri resmi olarak dünya sağlık politikalarını yönetiyor (tahmini)
  • Microsoft’u dünya devi haline getiren DOS’u kendisi bile yazmadı, başka şirketten satın aldı.
  • Babasının dünyaca ünlü Rockefeller ailesi ile çok yakından bağlantıları var

Keşke bütün hikaye Bill Gates ile bitseydi. Maalesef hiçbir şey o kadar kolay değil. Q mesajlarını okuyanlar dünyada şu anda çok önemli sessiz bir savaşın verildiğini biliyor. İyi ve kötü arasında geçen bu savaş insanlığın kaderini belirleyecek. Bu mesajların çevirileri ve yorumlarını çok yakında Ukala Kurt’tan okuyabileceksiniz.

Trump başa geçtiği günden beri bütün dünya medyasının eline geçen her fırsatta Trump’ı yerin dibine batırması tesadüf değil. Dizginleri yıllardır elinde bulunduran dünya derin devleti (İlluminati, satanistler veya artık hangi ismi tercih ederseniz..) seçimleri Trump kazanınca gücü tekrar ele geçirmek için inanılmaz bir savaş başlattı. Bu sessiz savaşın yankılarını neredeyse her mecrada görüyoruz. Ukala Kurt olarak bu sessiz savaşın sokak kenarlarına dökülen mermi kovanlarını mümkün olduğunca paylaşacağız.

Esenle kalın.

 

Ekstra Linkler

Wuhan’deki Ultra Biyolojik Tehlike Arz Eden Laboratuvar “Dünyanın En Tehlikeli Patojenlerini” Araştırıyordu – Link

Çin, SARS ve Ebola virüsleri üzerine çalışmalar yapmak için Wuhan’de büyük bir laboratuvar kurdu. ABD biyo-güvenlik uzmanları 2017 yılında virüslerin laboratuvardan yayılabileceğine dair uyarılarda bulunmuştu – Link

Bill ve Melinda Gates Vakfı 3 ay önce gerçekleştirilen simülasyonda olası bir Coronavirüsü salgınında ölüm sayısının 65 milyona kadar çıkabileceğini tahmin etmiş! – Link

Anti-Sıtma İlacının COVID-19’a olan Etkisinin Klinik Deneylerine Başlandı – Link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir