Ukalakurt

yeni dünya rehberi

Çabalarımız hangi yönedir?

Ukala Kurt olarak amacımız okuyucularımıza yeni dünya realitesini tanıştırmak ve içinde bulunduğumuz köklü değişim sürecini mümkün olduğunca pürüzsüz geçmesini sağlamaktır.

Zamanı geçmiş ve yalanlar üzerine kurulu olan eski dünya görüşlerini parçalarına ayırıp incelerken, yerlerini besleyici, pozitif ve hakikatler üzerine kurulu öğretilerle doldurmayı hedefliyoruz.

Ne sunacağız?

Yeni dünya hakikatleri çerçevesi ile global gündeme yepyeni bir bakış açısı sunarak okuyucularımıza salahiyet kazandıracağız. Bu çabamızı üç ayrı koldan yürütmeyi planlıyoruz:

Dünya Gündemi – Global medya organlarının gerçek habercilik prensiplerinden tehlikeli derecede uzaklaştıklarını göz önünde bulundurarak olaylara yepyeni bir gözle bakacağız. Ana-Akım medyaya yansıyan haberlerin ne kadar doğru veya ne kadar manipülatif olduklarını beraber inceleyeceğiz.

Hakikatler– Uzun yıllardır insanlardan özellikle saklanan gerçeklerin, açıklanamayan olayların ve ezoterik bilgilerin detaylı açıklamalarıyla sizleri yepyeni bir dünya ile tanıştırıyoruz. İnsanlığın karanlık taraflarına korkmadan ışık tutarak kolektif bilinci bütünlemeye başlıyoruz.

Kişisel Gelişim – Kişisel ve global farkındalık kazanmak için bireyin kendi bilinci ile olan ilişkisi, kendini geliştirmesi ve başarılı olabilmesi için gerekli tekniklere sahip olması çok önemlidir. Bireyin topluma bir katkısı olabilmesi için önce kendisini sağlama alması gerekir. Bu nedenle kişisel gelişim bir görev niteliği taşımaktadır. İlerleyen zamanlarda hayatında sorun yaşayan herkesin derdine deva olabilecek bilgiler ve öğretiler paylaşacağız.