Diğer Yazılar

Ra Bilgileri 3 – Einstein ve Tesla’ya Yardım Edilmiş

 


SORU: Teşekkür ederim. Yakın geçmişte, son otuz-kırk yıl içinde UFO fenomeni ortaya çıktı. UFO faaliyetlerinin son kırk yıl içinde artmasının asıl nedeni nedir?

RA: Konfederasyon kaynaklarının sizden bir varlık olan Albert(Einstein)’e sundukları bilgiler saptırılmış ve tahrip araçları yapılmaya başlanmıştı; bunun bir örneği Manhattan Projesi ve onun ürünüdür. Nikola (Tesla) isimli Gezgin aracılığıyla sunulan bilgiler de tahrip ve yok etme yönünde uygulanmak istenmiştir; bunun örneği de Philadelphia Deneyi adını verdiğiniz olaydır. Gezegeninize yardım amacıyla gönderilmiş bu bilgilerin saptırılmasıyla ortaya çıkmış olan sapmaları dengelemek için, biz Konfederasyon üyeleri, kendi düşünce formlarımızla işe karışmak için güçlü bir ihtiyaç duyduk.

 


 

YORUM: Ra’ya göre Einstein ve Tesla’ya bulgularında ‘yardım’ edilmiş. Şayet Einstein’a yapılan yardımın sonucu olarak atom bombası üretilirken, Tesla’ya yapılan yardımlar ise de Philadelphia Projesinde bir Amerikan savaş gemisini görünmez kılınması ile sonuçlanmıştır. Gemiyi görünmez kılma deneyinde teknolojinin tehlikelerinin farkında olunmadığı için birçok donanma subayı hayatını kaybetmiştir.

 

Ra Bilgileri hakkında daha fazla bilgi için:

Ra Bilgileri Serisi 1

Ra Bilgileri Serisi 2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir