Diğer Yazılar

Dünyaca Ünlü Kanallık Öğretileri Serisi – Ra Bilgileri 1


“Ben Ra. Bir’in Yasası, sözcüklerin sınırlamasını çok aşar ama yaklaşık olarak şöyle tarif edilebilir: Her şey “bir”dir, kutupluluk yoktur, doğru ya da yanlış diye bir şey yoktur, ahenksizlik yoktur, sadece tek bir kimlik vardır. Her şey “bir”dir, o da sevgi/ışık, ışık/sevgi, Sonsuz Yaratan’dır.”


 

Ra Bilgileri en saygı duyulan kanallık öğretileri arasında yer alır. 1981 ila 1984 yılları arasında alınan bilgiler kitap halinde yayınlanmıştır ve internette okuyucuların ilgisine sunulmuştur. Bilgiler Dünya’nın ve güneş sistemimizin gerçek tarihi, dünya dışı varlıklar, şifa verme, ruhani gelişim, farklı varoluş boyutları ve Samanyolu galaksimizin politik arenası gibi birçok geniş bilgi alanlarına değinir. Öğretilerin göze çarpan bir başka yanı ise Ra’nın kullandığı ilginç kelime dağarcığıdır. Ra Bilgileri Türkçeye de çevrilmiş olmasına rağmen bahsedilen konuların çerçevesinde kullanılan terimlerin Türkçe karşılıklarının olmaması, anlamlarda kayba sebep olabiliyor.

Ra Bilgilerinin saygınlığını bunca senedir koruyabilmesinin bir başka sebebi de bilgilerin başka öğretilerle çakışmaması, aksine günümüzde artık daha sık rastlanan kanallık öğretilerini tamamlamasıdır. Bilgilerin doğruluğundan şüphe duysanız bile, eğer ki bir göz atmaya karar verirseniz, hayatınıza yepyeni bir perspektif kazandıracaktır.

 

Ra Bilgileri hakkında daha fazla bilgi için:

Ra Bilgileri Serisi 2

Ra Bilgileri Serisi 3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir