Diğer Yazılar

ÜNLÜLERİN KIYAMETİ – 1

 

Will Smith & Orlando Brown

Macaulay Culkin & Rami Malek

Tom Hanks

Isaac Kappy

Ellen Degeneres

 

UYARI: Bu makale son derece rahatsız edici bilgiler içerir. Yakın zamanda tüm dünyanın acı bir şekilde öğreneceği gerçeklerin erken ifşaatıdır. Makalede uzun zamandır severek takip ettiğiniz insanların bulaştığı iç karartıcı konular incelenmektedir. Pedofili ve satanizmin altında yatan unsurlar ile ilk defa karşılaşıyorsanız eğer, bu nokta mavi hapı almak için son şansınızdır. Bu noktadan sonra dünya görüşünüz köklü değişime uğrayacaktır.

UYARILDINIZ

 

Hollywood’un pedofili ve satanizmden nasibini aldığını ve hatta severek takip ettiğimiz çoğu ünlünün bu gruplara dahil olduğundan daha önce bahsettik.

Ben şahsen ünlülerin dünyasına asla abone olmayan biriyim. Bu yüzden ne olur be biter haberim yoktur genellikle. Şayet bu karantina çıktığından beri takip ettiğim haber kaynaklarından da paylaşıldığı üzere birçok ünlü sosyal medya hesaplarından garip garip paylaşımlar yapıldı. Çok uzun zamandır Hollywood’da ciddi bir pedofili ve cinsel istismar probleminin olduğundan haberdardım. Şayet son zamanlardaki gelişmeler sayesinde bunlar artık göz ardı edilemez noktaya geldi.

Ne demek mi istiyorum? Gelin beraber inceleyelim.

WILL SMITH ve ORLANDO BROWN

 

Orlando Brown geçtiğimiz günlerde artık her yerden patlak vermeye başlayan pedofili haberlerine kendi paylaşımını ekledi.

Paylaştığı videoda Will Smith’e karşı çok ağır konuşan Brown, çocukluğunda Smith tarafından tecavüze uğradığını söylüyor. Sizce ün salmak için iftiralar mı atıyor yoksa gerçekten de doğru mu söylüyor? Paylaşımında Smith’in sadece kendisine değil birçok farklı kişiye de tecavüz ettiğinden bahsediyor.

Bu şu anda inanılması zor gibi gelse de bu konuları birazcık olsun incelemeye başladığınız zaman çok farklı bir bakış açısı kazanacağınızdan şüphem yok.

 

MACAULAY CULKIN ve RAMI MALEK

 

Evde Tek Başına filmleriyle bilinen Macaulay Culkin 2019 Oscar töreni sırasında ünlüler hakkında twitterdan çok çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Bu iddialar o zamanlar basit espriler olarak görülse de ortaya çıkan ifşalar sayesinde nitelik kazanmaya başladı.

En çarpıcı tweetlerinden biri son zamanlarda çıkan Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury rolünü canlandıran Rami Malek’in bebek yediği iddiasıydı.

 

Culkin’in bir diğer tweeti Bohemian Rhapsody filminin direktörü Bryan Singer’ın 4 erkek tarafından reşit değilken tecavüze uğradıkları suçlamalarını hatırlattı.

 

 

Culkin’in bu paylaşımları yapması kendi rızası ile mi yoksa başkaları tarafından yaptırılıyor? Bu ikilem size şu noktada mantıksız gelebilir. Şayet bu konuyu yakından incelemeye başladığınız zaman hiçbir şeyin tesadüf olmadığını göreceksiniz.

Şimdilik, bütün bu satanist/pedofil suçlamalarının gerçek olmadığını farz edelim. O zaman Culkin’in bütün bu paylaşımları ne anlama gelirdi? Kara mizah? Kendi aralarında girdikleri bir iddia? Bu tarz mizaha (mizah denilebilirse tabi, çünkü maalesef bu tarz şeyleri komik bulan insanlar var) kim güler ki? 90’larda inanılmaz bir şöhrete ulaşmış olan Culkin, Rami Malek gibi ünlü biri hakkında neden böyle iğrenç şeyler söylesin? Bilmediğimiz bazı şeyler mi biliyor?

Culkin bu tweetlerinden önce de çok tartışılıyordu. Culkin’in youtube videolarını izleyenler kendisinin çok büyük ihtimalle hem MKULTRA hem de Hollywood’un satanist/pedofil tarikatının mağdurlarından biri olduğunu düşünüyor. Neden mi? Bu tarikatın çalışma biçimi olan ağır sembolizm kullanımından. Culkin verdiği her röportajda ve yaptığı her videoda tavşan kulakları takıyor.

 

Macaulay Culkin'in tavşan kulaklı bir söyleşi resmi
Culkin tavşan kulağı sembolizmini çok kullanıyor.

 

Tavşan kulakları tarikatta bir ‘beta seks kölesi’ mertebesini sembolize ediyor. Tavşan sembolizmin bir başka anlamı daha var. Onu da Adrenochrome makalesinde okuyabilirsiniz.

Culkin’in ağır bir şekilde kullandığı sembolizm sadece tavşan kulaklarıyla sınırlı değil.

 

Tavşan kulaklı pizza amblemi
Pizza sembolünün neyi ifade ettiğini artık hepinizin bildiğini varsayıyorum.

 

Pizza sembolizmini Pizzagate’ten hatırlayabilirsiniz. Ayrıyetten Culkin’in ‘Pizza Underground’ isimli bir müzik grubu var!

 

Culkin'in 'Pizza Underground' adlı müzik grubu resmi
Daha ne kadar gözümüze sokabilirler?

 

 

Culkin’in 2019 Oscar töreni sırasında paylaştığı çarpıcı tweetlerden bir diğeri de ödül töreni salonunda 14 tane gizli tecavüzcünün olduğu iddiasıydı.

 

 

Karar sizin.

 

TOM HANKS

 

Hayır, Tom Hanks de mi? Olamaz!!

İnşallah yanlışımdır. İnşallah bütün işaretleri yanlış okuyorumdur. Umarım…

Tom Hanks çoğunuzun da bildiği üzere birçok kaliteli filmde başrol oynamıştır. Saving Private Ryan ve Forrest Gump gibi filmleriyle bilinen usta aktör COVID ‘e yakalanan ilk ünlü isimlerden biriydi. Kendisi karısı ile beraber Avustralya’dayken virüse yakalanıp karantinaya alınmış ama durumları fazla ciddileşmeden taburcu edilmişti.

Tom Hanks’in yıllardır kameralar önünde sergilediği inanılmaz sevecen tavrı sayesinde milyonlarca hayranı birikti. Tatlı kişiliği, babacan tavrı ve muhteşem hüneri sayesinde dünyanın her tarafında seviliyor. Peki bu ünlü kişiliği sadece rollerinden biri olabilir mi? Herkesin Tom Hanks deyince akla gelen kişiliği bir maskeden ibaret olabilir mi?

Maalesef ki Hollywood’daki pedofili söylentilerinden Tom Hanks de nasibini almış durumda. Bunu duyunca çoğunuzun üzüleceğini biliyorum. Lakin yaptığı bazı skeçlerdeki garip hikâye ve sembolizmler insanı gerçekten de düşündürüyor.

 

Çocukların Cinselleştirildiği Skeçler

İlk olarak Jimmy Kimmel Şov’unda yaptığı “Toddlers and Tiaras” adlı skecini ele alalım. Skeçte Tom Hanks 6 yaşındaki kızı Sophie’yi bir güzellik yarışmasına hazırlıyor. (Tom Hanks’in gerçekte 6 yaşında bir kızı yok.) Tom Hanks, 6 dakikalık skeçte kızını çok seven ama bir yandan da bu güzellik yarışmasını aşırı önemseyen bir baba rolü oynuyor.

6 yaşındaki kızlar için bir güzellik yarışması mı? Nasıl yani?

 

ABD çocuk güzellik yarışmasından örnekler
İşte çocukların güzellik yarışması halleri

 

İlginç bir şekilde Amerika’da küçük çocuk güzellik yarışmaları 1920 yıllarında popülerleşmeye başlamış. Çocukların gereksiz bir seviyede cinselleştirildiği bu yarışmaların ne kadar tatlı veya yanlış olabileceğini sizlere bırakıyorum. Linkini verdiğim sitede bu yarışmaların çocuklara hem fiziksel hem de psikolojik zararlar verdiğini anlatıyor. Yarışı kazandırmak için 8 yaşındaki kızına zorla bikini ağdası ve botoks yaptıran annelerden tutun, her sene yarışı kazanmak için $75,000 dolar harcayan annelere kadar.

Bu tarz yarışmaların gizli pedofilleri nasıl çekebileceğini siz düşünün.

 

TOM HANKS’İN YARATTIĞI PUMPKİN S. DAVİDS KARAKTERİ

 

Tom Hanks’in akıllarda soru işaretleri bırakan bir diğer rolü ise Saturday Night Live’da yaptığı David S. Pumpkins skecinde. Skeçte bir çift gittikleri lunaparkın korku temalı bölümüne girerler. Burada farklı katlarda farklı korkutucu karakterlerin ortaya çıktığı bir asansöre binerler. Her katta averaj korkutucu bir karakter görüyorken birden hiç de korkutucu olmayan, her kolunda bir iskelet ile dolaşan David S. Pumpkins isminde bir karakterle (Tom Hanks’in rolü) karşılaşırlar. Çift bu karakterin amacını anlamamıştır çünkü hiç de korkutucu değildir.

 

David S. Pumpkins skecinden bir kare
David S. Pumpkins ve iki iskeleti

 

Burada David S. Pumpkins karakteri Tom Hanks’in dünyaca ünlü, asla korkutucu olmayan, sevimli aile babası ve aktör kişiliğini simgeliyor.

Pumpkins ve iskeletler birden ciddi cinsel nüanslar içeren bir dansa girişirler. Dans sırasında Pumpkins’in iskeletlerin kıçına şaplak atmasından tutun, iskeletlerin inlemesine kadar seyircinin gözüne sokulmaya çalışılan bir cinsellik unsuru bulunur. Skecin amacını halen anlayamayan çift “Pumpkins karakterini bir yerden bilmemiz mi gerekiyor? Gözümüzü ısırıyor bir yerden aslında ama..” gibi sorular sorar.

Bu sorularla Pumpkins karakterinin Tom Hanks’in kendisini simgelediğine gönderme yapılıyor.

Pumpkins ve iskeletler dansa devam ederken çiftin kadın rolünü oynayan Kate Mckinnon iskeletlere “Beat Boys” lakabını takar.

Beat Boys müzik dünyasında bir müzik grubunun ismi olmakla beraber müzikteki tempo anlamına gelir. Bu sebeple dans eden iskeletlere gayet uyan bir isimdir. Lakin aynı zamanda mastürbasyon yapmak anlamına gelen cinsel bir içeriği de vardır. Beat Boys lakabı cinsel çerçevede kullanıldığında Tom Hanks’in iskeletlere (erkek çocuklara) mastürbasyon yaptırdığı simgeleniyor. İskeletlerin kalçalarına gelen şaplaklardan sonra inlemeleri ve Pumpkins karakterine “Papi!” demeleri de cabası.

İkinci dansın sonunda çift “Peki, iskeletler ne alaka?” diye sorduklarında iskeletler cevap olarak “biz de olayın bir parçasıyız!” diyorlar.

İskeletleri oynayan aktörler aynı zamanda skecin yazarları. İskeletleri oynayan yazarlar Mikey Day, Bobby Moynihan ve Streeter Seidell. Seidell Aziz Ansari için yazdığı bir başka skeçte pizzagate olayı ile dalga geçiyordu. İlginç bir bağlantı. Biz de işin içindeyiz, sırra ortağız denmek isteniyor.

Peki nedir bu sır? Devam edelim.

 

David S. Pumpkins Cadılar Bayramı Özel Animasyonu

 

UYARI: RAHATSIZ EDİCİ TASVİRLER İÇERİR.

Pumpkin S. Davids karakteri o kadar rağbet gördü ki, SNL (Saturday Night Live) 2017 cadılar bayramında 21 dakika süren yeni David S. Pumpkins bölümü yaptılar. Pumpkins karakterini daha yakından inceleyen 21 dakikalık kesit bu sefer animasyonla yapıldı.

Bu uzun versiyonu çocuklara yönelik yapılmış bir cadılar bayramı animasyonu gibi olsa da anlatılan hikâyede verilen bir ders, veya mantık yok. Espriler hiç komik değil. Çocuklara uygun bir yapım da değil.

Bölüm Pumpkins ile ilk 11 yaşındayken tanıştığını ve hiç de güzel geçmeyen anısını anlatan Kevin karakterinin öykülemesi ile başlıyor. Bunu söylerken balkabağının içine bir mum yerleştiriyor. İngilizce’de bu “putting a candle in the pumpkin” çift anlamlı sözcüklerle çocuklarla cinsel ilişkiye girmeyi simgeliyor olabilir. Teoriye göre hikâyeyi anlatan başroldeki çocuk, Tom Hanks’in gerçek hayatta tecavüz ederek mağdur ettiği başka bir aktörü sembolize ediyor.

Pedofilinin Hollywood’daki en büyük problemlerden biri olduğunu tekrar tekrar dile getiren Corey Feldman’a göre aşırı dozda uyuşturucu yüzünden ölen Corey Haim’in psikolojisi çocukken çalıştığı film setlerinde gördüğü taciz ve tecavüzler yüzünden bozulmuş. Peki bunun konumuz ile ne alakası var? Feldman’a dediklerine göre Haim film setinde ilk tecavüze uğradığında 11 yaşındaymış.

Animasyonda Tom Hanks’in karakteri David Pumpkins’in nasıl meydana geldiğini anlattığı yerde her zaman böyle olmadığını, bir gün başına gelen bir olay sayesinde bu hale geldiğini söylüyor. Bunun da erken yaşta film setlerinde veya babası tarafından tecavüze uğradığını simgelediği düşünülüyor.

Animasyonda sık sık balkabaklarının yere düşüp parçalandığını da görüyoruz.

 

Tom Hanks’in Instagram Resimleri

 

 

Tom Hanks’in kafalarda soru işareti bırakan bir diğer özelliği ise instagram hesabında sık sık koyduğu yolda bulduğu eldiven, ayakkabı veya çorap resimleri. Kendisinin instagram hesabına girip baktığınızda bu tarzda bir sürü resim görüyorsunuz. Hepsinin altına da ufak ufak espri olarak nitelendirilebilecek mesajlar yazmış.

Mesajlara bakıldığında aslında o kadar da komik olmadığını görüyoruz. Yani şimdi hepimiz mutlaka orada burada unutulmuş veya birinin cebinden düşmüş eldiven veya çorap görmüşüzdür değil mi? Ben şahsen kesinlikle gördüm. Ama 3-4 kere. Belki 5. Tom Hanks’in instagram hesabında gün itibariyle 66 tane var. Sizce bu bir tarz mı? Sanat?  Sanat değilse bunların hepsine yolda denk mi geliyor? WTF?

Peki bu resimlerin amacı nedir? Bir takım şifreli mesajlar olabilir mi? Birilerine verdiği bazı gizli talimatlar olabilir mi? Masonik sembolizm de içeriyor olabilir. Bilemiyoruz.

Tom Hanks’in söz konusu resimleri uzun zamandır kimsenin radarında ötmemişti. Taaki Hollywood’un pedofili problemini korkmadan isimler vererek anons etmeye başlayan aktör Isaac Kappy’nin sözde intiharına kadar.

 

Isaac Kappy kimdir?

Isaac Kappy's headshot
Isaac Kappy

Isaac Kappy Hollywood’da tek tük yardımcı rollerde oynamaya başlayan bir aktör. Thor, Terminatör gibi filmlerde ufak roller almaya başlamıştı. 2018’in yaz aylarında twitterdaki mesajlarıyla Hollywood’da çok ciddi sayılarda pedofil olduğunu ilan etti. Bununla kalmayıp pedofil olduğunu iddia ettiği ünlü isimler vermeye başladı. Verdiği isimler arasında Steven Spielberg, Seth Green,Jimmy Saville, James Gunn, ve Tom Hanks var.

 

 

Bu ifşalardan sonra twitter hesabı direk kapatıldığı için mesajların kendisini internette bulmak hiç de kolay değil. Lakin zamanında alınmış birkaç tane ekran görüntüsü hala duruyor:

 

 

Isaac Kappy'nin dünyanın hali ile alakalı twitter mesajının ekran görüntüsü

 

Isaac Kappy’nin hayatta olduğu son günlerde Tom Hanks bir kayıp eldiven resmi daha paylaştı:

 

Tom Hanks'in route 66 instagram garip paylaşımının ekran görüntüsü
Historic Route 66. Roadkill? I hope not! Hanx.

Çeviri: Tarihi 66. Otoyol. Asfalt leşi? Umarım değildir! Hanx.

 

Resimde yine kaybolmuş bir eldiven görüyoruz. Resimde ve altyazısında göze çarpan iki detay var. Birincisi tarihi 66. Otoyolda çekilmiş olması. Bunun önemini birazdan kavrayacaksınız. İkincisi ise Resmin altında ilk bakışta görmesi zor olan ama iyi bakıldığında görülebilen bir su şişesi kapağı ve altında bulunan taşın üzerinde de P harfi var. Kap-Pi ­= Kappy. Isaac Kappy’ye bir tehdit veya gönderme olduğu düşünülüyor. Şans eseri de olabilir mi? Niye olmasın?

Lakin bu resmin paylaşımından aşağı yukarı bir ay sonra Isaac Kappy yine tarihi 66 otoyolunda bulunan bir köprüden kendini aşağı atarak intihar (!) etti. Tabi bu, bütün gazete ve eğlence dergilerinin yazdığı haliydi. Kappy’nin intihar mektubu instagram hesabında yayınlandı ve sonra bütün eski resimleri silindi.

Mektupta büyük hatalar yaptığını, kibirli hareket ettiğini ve kendisinin karanlık taraflarına ışık tutacağına başkalarının karanlıklarıyla uğraşarak büyük hata ettiği yazıyor. Sizce bu mektubu gerçekten kendisi yazmış olabilir mi?

 

Olaya biraz daha açıklık getirmek üzere Isaac Kappy’nin attığı birkaç tweeti daha paylaşıyorum:

 

Last year I was asked to join the #illuminati by @sethgreen
The offer was $250k a year and any car I wanted. As if I would abuse children for such a paltry sum
😂😂😂#Qanon#SDCC2018#ThisEndsNow#pedogate— Isaac Kappy (@IsaacKappy) July 22, 2018

 

Çeviri: Geçen sene Seth Green tarafından illuminatiye katılma teklifi almıştım. Teklife göre senede 250bin dolar kazanacaktım ve istediğim arabaya sahip olacaktım. Sanki böyle gülünç bir teklif için çocukları istismar edermişim gibi…

 

 

I love life
I am not suicidal
I don’t use opiods
I don’t own a red scarf
I won’t be getting inebriated
I like to move it, move it— Isaac Kappy (@IsaacKappy) 
July 26, 2018

 

Çeviri: Hayatı seviyorum. İntihara meyilli değilim. Opioid kullanmıyorum. Kırmızı bir eşarpım yok. Sarhoş olmayı planlamıyorum. ‘I like to move it, move it’ (şarkı sözü).

 

Göründüğü üzere bu ve 3 diğer tweetlerinde intihara meyilli olmadığını tekrar tekrar dile getiriyor. Kappy’nin ölümünün gizemlerini, attığı diğer tweetlerini ve başka ünlüler ile olan bağlantılarını daha iyi araştırmak istiyorsanız bu sayfayı öneririm.

Bu paylaştığım tweetindeki bir diğer önemli unsur da ‘kırmızı eşarp’ sembolizmi. Kırmızı eşarp sembolizmi derin devlet veya pedolara karşı konuşan insanlar öldürüldükten sonra konuşmaya yeltenebilecek başkalarını caydırmak için kullandıkları bir işaret. Kırmızı eşarp veya mendik sembolizmi bu konuda çok sık kullanılıyor.

 

Tom Hanks'in Spielberg ile resmi
Isaac Kappy Hollywood pedofilleri olarak Tom Hanks ile beraber Steven Spielberg’ün de ismini vermişti.

 

Aynı anlama gelen işaretlerden bir diğeri de bu global suç örgütüne kurban gidenlerin ‘kapı tokmağına bağlı olarak’ ölü bulunmaları. Yanlış duymadınız. Bir insanın nasıl kendisini kapı tokmağına bağlayarak boğabileceği konusu tartışılır belki ama geçtiğimiz senelerde dünyaca ünlü 12 ismin kapı tokmaklarında boğularak ölü bulunduklarını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız hatırlatayım:

 

İlluminati tarafından öldürülen ünlüler listesi
Sırasıyla Chris Cornell, Aarson Swartz, Anthony Bourdain, Robin Williams, Avicii, İnes Zorreguieta, Michael Hutchence, David Carradine, Chester Bennington, Kate Spade, L’Wren Scott, Alexander McQueen

 

Başlı başına bir başka tavşan deliği olan bu konuya girersek işin içinden çıkamayız. Bu sebeple araştırmasını size bırakıyorum.

Tom Hanks’e dönersek kendisi Kappy’nin sözde-intihar ettiği gün instagram hesabında şu resmi paylaşıyor:

 

Tom Hanks'in instagramda paylaştığı kırmızı eşarp resmi
Yorumlara dikkat.

 

Evet. Kırmızı bir eşarp/mendil. Yorumu size bırakıyorum.

 

TOM HANKS’İ SUÇLAYAN TEK İSİM KAPPY DEĞİL

Trump’ın insan kaçakçılığına karşı başlattığı savaş sayesinde dünyanın her tarafından çocukken taciz ve tecavüze uğrayan binlerce insan artık seslerini duyurmaya başlayabildi. Birbirlerinden ve yardımsever insanlardan destek almaya başlayan mağdurlar seslerini sosyal medyadan duyurmaya başladı.

Bunlardan biri de Sarah Ruth Ashcraft. Ailesi tarafından birçok ünlüye seks kölesi olarak pazarlanan mağdurlardan biri olan Sarah 2017 yılında hatırlamaya başladığı her şeyi twitter hesabından ifşa etti.

https://twitter.com/SaRaAshcraft/status/1021443491317022721?s=20

 

Sarah Ruth Ashcroft'un Tom Hanks'i suçladığı paylaşımının ekran görüntüsü
Bu benim 13 yaşındayken çekilmiş resmim. Babam tarafından Tom Hanks’e seks için beyni yıkanmış bir oyuncak bebek gibi satıldığım yaş. Beni kaç paraya sattı acaba? Babam beynimi yıkatıp bütün çocukluğum boyunca beni pazarladığı insanlardan kaç para kazandı? Bunları hiç öğrenebilecek miyim?

 

Çocukluğu boyunca elit partilerde birçok ünlü isme satıldığını söylüyor. Verdikleri isimleri korkmadan ilan eden Ashcraft aynı zamanda bu isimlerin hiçbirinin kendisine dava açmadığının da altını çiziyor.

 

Sarah Ruth Ashcroft'un twitter paylaşımı
Listedeki isimlerin hiçbirinin kendisini dava etmediğini söylediği twitter postu.

 

Ashcraft’in twitter hesabında paylaştığı bilgilerde çocukluğu boyunca başından geçen olaylar hakkında çok daha fazla detaya giriyor. İsteyenleri okumaya ve araştırmaya davet ediyorum.

ARAŞTIRMACI GAZETECİ LİZ CROKİN’İN TOM HANKS HAKKINDAKİ YORUMLARI

Hollywood’daki pedofili skandalını yakından takip eden ve asla sessiz kalmayan kahraman gazetecilerden biri de Liz Crokin. Crokin birçok farklı medya organında çalışmış ve ödüller kazanmış bir gazeteci. Kendisi yeni çıkan ve rekorlar kıran Out of Shadows belgeselinde de yer alıyor. Baya aktif olduğu instagram hesabına buradan girebilirsiniz.

Crokin aynı zamanda Tom Hanks’in Hollywood’daki pedofillerin başında geldiğini savunuyor. Youtube kanalında verdiği şu söyleşide Crokin şunları söyledi:

“Tom Hanks ile alakalı çok büyük sayıda bulgu ve sembolizm var. Gidip yaptığı bazı filmlere ve Saturday Night Live’da yaptığı skeçlere göz atabilirsiniz. Yaptığı çalışmalarda ve oynadığı rollerde çok derin sembolizm var. Oynadığı filmlerden biri The Man With One Red Shoe var mesela. Bu film kırmızı ayakkabılarla alakalı ve kırmızı ayakkabıların büyücülük ve satanist çevrelerde çok önemli bir unsur olduğunu biliyoruz çünkü kırmızı deri ayakkabıları bebeklerin derisinden yapıyorlar.”

 

TOM HANKS’İN AVUSTRALYA’DA COVIDE YAKALANMASI

Corona başladığı günlerde coronaya yakalandığı açıklanan ilk ünlü isimlerden biri de Tom Hanks ve karısı Rita Wilson’dı. Dünyaca sevilen çiftin coronaya yakalanma haberi hayranları çok üzmüştü.

Gerçekten coronaya yakalanmışlar mıydı? Yoksa başka işler mi dönüyordu?

Tom Hanks Rita Wilson Avustralya'da covide yakalandıklarında paylaştıkları resim
Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care of us. We have Covid-19 and are in isolation so we do not spread it to anyone else. There are those for whom it could lead to a very serious illness. We are taking it one-day-at-a-time. There are things we can all do to get through this by following the advice of experts and taking care of ourselves and each other, no? Remember, despite all the current events, there is no crying in baseball. Hanx

 

Virüse yakalandıklarını duyurduktan sonra Hanks instagram hesabında bu resmi paylaştı. İnternette paylaşılan görüşlerden birine göre kapının üstündeki barkodu çoğunlukla hükümet binalarında kullanıldığı için çiftin virüse yakalanmadığı ve tutuklanmış olabilecekleri öne sürüldü.

Medyaya artık hiçbir şekilde güveni kalmayan, kendi araştırma ve sorgulamalarını yürüten insanlar Hanks’in instagram hesabına bir sonra koyduğu resimde fotoşop kullanılmış olabileceğini gösteren gariplikler olduğunu gösterdi.

 

Tom Hanks Avustralya'da covidken paylaştığı şifreli resim
Thanks to the Helpers. Let’s take care of ourselves and each other. Hanx

 

Resimde su bardağı garip bir şekilde tabağın üstünde duruyor. Fotoşop?

Hanks bir sonraki resimde markası Corona olan daktilosuyla beraber garip bir mesaj paylaştı.

 

Tom Hanks'in corona markalı daktilosu
Hey folks. Good News: One week after testing Positive, in self-isolation, the symptoms are much the same. No fever but the blahs. Folding the laundry and doing the dishes leads to a nap on the couch. Bad news: My wife @ritawilson has won 6 straight hands of Gin Rummy and leads by 201 points. But I have learned not to spread my Vegemite so thick. I travelled here with a typewriter, one I used to love. We are all in this together. Flatten the curve. Hanx

Çeviri: Selam dostlar. İyi haber: Test pozitif çıktığından bir hafta sonra kendimizi izole ettiğimiz yerde semptomlarımız hala aynı. Ateş yok ama sıkılıyoruz. Çamaşırları katlamak ve bulaşıkları yıkamak kanepede kestirmeye yol açıyor. Kötü haber: Karım Rita Wilson remide (kağıt oyunu) beni üst üste 6 kere yendi ve 201 puan fark attı. Ama vegemite’ımı o kadar da kalın sürmemeyi öğrendim. Buraya çok sevdiğim bir daktilom ile beraber gelmiştim. Hepimiz aynı gemideyiz. Eğriyi düzleştirelim. Hanx

 

Çoğu mesajında olduğu gibi bu mesajında da mantıklı olmayan kısımlar var. Başta gayet masum bir yazı gibi görünse de araştırmacılar bunun bir takım şifreli mesaj olduğunu düşünüyor.

Hanks’in daktilolara hayran olduğu ve daktilo koleksiyonu olduğu bilinen bir gerçek. Ama Avustralya’ya kadar neden yanında bir daktilo taşısın ki? Teorilere göre daktilo resmi işin içinde olanlara “sakın dijital olarak iletişim kurmayın, bizi dinliyorlar” anlamına geliyor.

Öte yandan ‘Çamaşırları katlamak ve bulaşıkları yıkamak kanepede kestirmemize yol açıyor’ lafı biraz garip değil mi? Mal varlığı $350 milyona ulaşan milyoner bir çiftin tatildeyken kendi bulaşıklarını ve çamaşırlarını yıkamaları? Teorilere göre bu ‘kimsenin kirli çamaşırlarını dökmüyoruz, merak etmeyin, herkesin tabağını temiz tutuyoruz’ anlamına geliyor. Hollywood’daki pedofiller rahat uyuyabilir.

Karısı ile oynadıkları kart oyununu kaybediyor olması, karısının polise bilgiler sızdırmaya başladığını, Avustralya’ya özgü olan vegemite’ını kalın sürmemeyi öğrenmesinin de ağzını sıkı tuttuğu anlamına geldiği düşünülüyor. Bunun yanı sıra 201 puan fark atmış olması Bill Gates’in Olay 201 konferansına gönderme olabilir mi? Tom Hanks ve diğer pedofiller derin devlet tarafından korunduklarına göre pandeminin önceden planlandığını biliyorlar mıydı?

Hepimiz aynı gemideyiz lafı da hepimiz suçluyuz, birbirimizi destekleyelim demek olabilir.

Ama, sevgili okuyucum, kanıtımız olmadığı için bunların hepsi sadece spekülasyon. Yuvarlak konuşma taktiği de bu yüzden çok işe yarayan bir taktik. Tom Hanks’in söylediği her şey aslında gayet masum da algılanabilir. Kendisinin hakkını yiyor da olabiliriz. Ama suç yıllardır gizli tutulabilmiş çocuk tecavüzü olunca işler değişiyor. Bu çok ciddi bir konu ve şimdiye kadar biriken tesadüfler ve bulgular çok derin şüpheler uyandırıyor. Bütün dünyada çok ciddi çocuk kaçakçılığı olduğu tartışılmaz bir gerçek. Ünlü ve elit kesimlerin bu suçları üst üste örtbas ettikleri ve çoğunun bunların bir parçası olduğu da artık belli. İşte bu yüzden Tom Hanks ve arkadaşları bu konularda gerçekten suçluysa bu soruları sonuna kadar sormamız gerekiyor. Son zamanlarda Hollywood’daki pedofili problemini gözler önüne seren ve 3 günde 6 milyon izleyiciye ulaşan ‘Out of Shadows belgeseli sayesinde çoğu insan gerçeklere uyanmış ki, artık Hanks’in paylaştığı resimlerin altına yazılan yorumların neredeyse hepsi Hanks’e karşı tepki içeriyor.

Tom Hanks’in karısı Rita Wilson instagramında şu videoyu paylaştı. Videoda yüzeysel olarak bir rap şarkısını seslendirip sempatiklik yapıyor. Ama gerçeklerin farkında olanlar artık bazı unsurların başka anlamlara gelebileceğinin de farkında:

  • Ender’s Game adlı bilimkurgu kitabını okuyor. Hikâyede Ender isimli bir çocuk teknokratlar tarafından başka bir ırka soykırım yapmaya zorlanıyor.
  • Üzerinde ilk yardım (+) işareti olan bandanasına özellikle birçok kez dikkat çekiyor. YARDIM mı istiyor?
  • Söylediği rap şarkısının grubunun ismi “Naughty by Nature”. Yaramazlık doğamda var demek.

Tom Hanks’in COVID’e yakalandığı haberi yayılmaya başladıktan sonra birçok ünlü kendisine destek verdi ve yaptıkları paylaşımlarda Hanx’ten acil haber almak istediklerini üst üste dile getirdiler. Hanks’ten özellikle haber almak isteyen ünlüler arasında kimler vardı?

 

Tom Hanks'in durumunu aşırı merak eden diğer ünlüler

 

Aralarında en çok dikkat çekenler Madonna ve David Spade idi. David Spade şu videosunda eğer “Tom Hanks giderse hepimiz gideriz. Dalga geçmiyorum, silahımı alır çatıya çıkarım” dedi. Bir başka videosunda ise masasında “KONUŞ BİZİMLE TOM HANKS” yazan bir not duruyordu.

 

David Spade Tom Hanks hakkındaki videosundan bir kare
Talk to us Tom Hanks
Konuş bizimle, Tom Hanks.

 

Neler oluyor? İnşallah yakında öğreniriz.

Ama bu İngilizce’de ‘double speak’ dediğimiz yuvarlak konuşma taktikleri beni benden almış durumda. Bazıları paranoyaklık bunlar diyebilir. Görmek istediğiniz şeyi görüyorsunuz diyebilir. Haklısınız, umarım aklımızı olması gerektiğinden fazla yoruyoruzdur bu konulara da yanılıyoruzdur.

Ama bazen karşınıza öyle tesadüfler çıkıyor ki..

Tom Hanks ‘Golden Globes 2020’ töreninde (4 Ocak 2020) yaptığı konuşmasının başında bakın ne diyor..

 

“Büyük bir ay geliyor… Theraflu’nuzu almayı unutmayın. Benim kaptığımı kapmayın.”

 

(kendisi nezle/grip)

Yani evet. Kışın grip ayları dediğimiz herkesin gribe yakalandığı zamanlar oluyor. Ondan bahsediyor olabilir. Kendisi de grip zaten. Ama konuşmasının başında ‘büyük bir ay’ geliyor diye başlaması? Theraflu’nuzu alın demesi?

Sırtımdan soğuk terler akıyor…

 

Ellen Degeneres

 

Bilmeyenler için söyleyelim, Ellen Degeneres Amerika’daki en ünlü sohbet programlarından birinin sunucusudur. Programında aklınıza gelebilecek dünyaca ünlü yüzlerce kişiyi konuk etmiştir. Tabi bu kadar çok ünlüyle milyonlarca hayranlarını buluşturan bir ismin de işin içinde olabileceği göz ardı edilemez.

Ellen coronavirüse yakalanmamış olmasına rağmen karantina başladığından beri instagram hesabından ve twitterından aktif olarak paylaşım yapan ünlüler kervanının başında geliyor ve yayınlamış olduğu videolarda yine çok garip bulgulara rastlandı.

Ellen’ın videolarında ilk olarak en çok göze batan unsur çok huzursuz ve gergin olması. Karantina başlarında paylaştığı videolarda sıkıntıdan sık sık başka ünlü arkadaşlarını arıyor. Ünlü insanların milyon dolarlık evlerinde bu denli telaşlı olmaları biraz garip değil mi? Ünlü insanların diyorum çünkü bu gariplikler asla Ellen ile bitmiyor.

İlk olarak instagram hesabından yayınladığı şu videosuna bir göz atalım. Videoda Ellen John Legend ve karısı Chrissy Teigen’ı arıyor. İlginç olan kısım bu çiftin de isminin pizzagate ve pedofili skandalına karışmış olması! Ama tavşan deliğinde kendimizi kaybetmeyelim. Videoda Ellen’ın ayak bileğinde bir kabarıklık göze çarpıyor. Bunu ilk gördüğümde fazla belli olmadığı için o kadar da önemsememiştim.

 

Ellen Degeneres'in ayak takip cihazının belli olduğu paylaşımı
Sağ resimde baldırındaki ize dikkat.

 

Bilmeyenler için hemen anlatalım, Amerika’da polis tarafından ev hapsine verilen insanların ayak bileklerine elektronik bir takip cihazı takılır. Bu cihaz şahsın bütün hareketlerini kaydeder ve otoritelere iletir. Belirlenmiş alanın dışına çıktığı anda ötmeye başlar ve gerekli makamlara bilgiyi iletir.

 

Suçlu takip cihazı.
Çoğunlukla cinsel istismarcılara takılır.

 

COVID karantinası fırsat bilinerek Ellen ilgili makamlar tarafından ev hapsine mi alındı acaba? Dediğim gibi bu resim o kadar da belli değil. Ama Ellen’ın ilerleyen günlerde paylaştığı iki videoya daha bakalım.

Bu videosunu izlerseniz elinin istemeden hep ayak bileğine gittiğini ve sanki orada bir şeyi kapatmaya çalıştığını göreceksiniz.

 

Ellen Degeneres'in ayağında takip cihazının gözüktüğü resmi
Ayak bileğinin oradaki kalınlığa dikkat.

 

Bu aynı gün yayınladığı ikinci videosunda ayak bileğindeki kabarıklığı rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Ayrıyetten, üstteki videosunda masadaki küllüğün ortasında sembolik olarak duran bazı anahtarlar var. Bu anahtarların çocuk kaçakçılığı ile yakından bağlantılı olduğunu biliyor musunuz? Aynı anahtar sembolizmi Chris Cornell ve Chester Bennington’ın öldürülmeden önce üzerinde çalıştığı çocuk kaçakçılığı belgeselinde kullanılıyordu.

 

Ellen Degeneres'in masasındaki anahtarlar ve çocuk belgeseli arasındaki bağlantı

 

Son olarak yine ilerleyen günlerde yayınladığı bu videosunda ise kendisinin rahatsız ve telaşlı olduğu her yerinden okunuyor. Evinin etrafında bir koşuya çıkmışken çektiği videoda endişeli ve oynatmak üzere olduğunu, olayların nasıl gelişeceğini ve sonuçlanacağını öğrenmek istediğini söylüyor. Bu cümleler Coronavirüsü hakkında konuştuğu düşünüldüğünde gayet masum. Ama ünlüler hakkında ifşa ettiğimiz bulguları incelediğinizde bunların hiçbirinin masumlukla uzaktan yakından alakası olmadığını göreceksiniz.

Hazır mısınız?

Ellen’ın da diğer ünlülerin yaptığı gibi şifreli konuştuğu apaçık ortada. Nasıl mı?

Videonun sonunda şunları söylüyor:

“Güvenli kalın. Bize ne yapmamız gerektiği konusunda söylediklerini iyi dinleyin. Akıllı insanlarımızın (SMART people) bize söylediği ve yapmamız gerekenleri iyi dinlersek her şey hızlıca normale dönecek. Ve akıllı insanlardan bahsediyorum.”

Fark ettiyseniz akıllı insanları iki kere söylüyor. Masum olarak bakıldığında bu sağlık makamlarının herkese sağlıklı kalmaları için verdiği öğütler anlamına geliyor. Ama Ellen’ın bahsettiği “akıllı insanlar” sağlık uzmanları değil.

SMART PEOPLE = Sex Offender Monitoring Apprehension Registering and Tracking

AKILLI İNSANLAR = Cinsel İstismarcı İzleme Yakalama Kaydetme ve Takip Etme

SMART, tıpkı FBI gibi, ABD’de cinsel suçluları yakalayıp takibe alan bir hükümet kurumu. Arkadaşlar, bu çok büyük bir bulgu. ABD federal kurumların sonunda ilk defa bir işe yaradığı demek bu. Bakalım hak yerini bulacak mı? Gündemi sıcağı sıcağına takip etmeye devam ediyoruz.

 

 

ISAAC KAPPY’YE İLLUMİNATİ’DEN GELEN TEHDİT MESAJI

 

Bu bilgi, kaynağından yeni yayınlandı ve bu yüzden birinci bölümün sonuna eklemeden geçemedim. Isaac Kappy’nin ölümünü sarmalayan gizemleri yukarıda inceledik. 16 Nisan 2020’de Sharika Soal, Orlando Brown’un Will Smith hakkındaki suçlamalarını duyduktan sonra sessiz kalamayacağını twitterdan duyurdu.

Söylediklerine göre Sharika Soul zamanında Isaac Kappy’nin PR danışmanıymış (publicist). Bu görev çerçevesinde Isaac’in epostalarını da yönetiyormuş. 2018 yılında Isaac Kappy twitterdan Seth Green’in evinde çocukları kaçırmak/tecavüz etmek için kullandığı odayı ifşa ettikten sonra tehdit mesajları almışlar. Bu mesajın ve eposta hesabındaki halinin de ekran görüntüsünü alan Soul, mesajın içeriğini internette paylaştı.

Mesajın başlığı ‘David Carradine’ın Isaac Kappy’e olan Uyarısı’. David Carradine, bazılarınızın hatırlayacağı üzere, 2009 yılında odasında ölü bulunmuştu. Hatta daha önce de yazdığım gibi olay mahalline ilk gelen polislerden birinin söylediği üzere kapı tokmağına bağlı olarak ölü bulunan ünlülerden biri. Yani illuminati/derin devletin işi. Epostanın başlığına bu ismi koymak da ‘ya dediklerimize uyarsın ya da sonun David Carradine gibi olur’ demek.

 

 

İşte o tüyler ürpertici bir mesajın çevirisi:

İlluminati tehdit mesajı türkçe

 

Şimdi akla birçok soru geliyor. Çoğunuz büyük ihtimalle bunun tamamen yalan dolan içerikli bir şaka olduğunu düşünecek. Bu gayet olağan. Gerillamail servisi kullanılarak atılmış bir eposta olduğu için nereden geldiğini bulmak imkansız. Elinde bol zamanı olan herhangi biri gidip bunu yazabilir miydi? Yazabilirdi.

Bu sebeplerden ötürü mesajın gerçekliğinden hiçbir zaman emin olamayız.

Bütün bunlara rağmen, illuminati ve insanlık üzerinde oynanan oyunları uzun zamandan beri araştıran biri olarak mesajda derin detaylar ile verilen tasvirlerin hepsinin son derece dürüst ve hakiki olduğunun altını çizerim. Hatta en çok dikkatimi çeken ‘nihilizme alıştırılma’ kısmı oldu. Dünya çapında aşırı güçlü, birçok kurumu ve hükümeti kontrol eden gruplar olduğunu çoğu kişi bilir ama bu grubun politikalarıyla nihilizmin arasındaki bağlantıyı bilenler çok azdır.

İlerleyen günlerde yayınlayacağım İlluminati Sembolizmi makalesinde bu yazıyı detaylı bir şekilde inceleyeceğim.

Acaba Kate Spade öldürüldükten sonra kocası da böyle bir tehdit emaili aldı mı? Emailde ağzını açmayacağını kameralar önünde kırmızı eşarplı bir sinyal vererek kanıtlaması mi istendi?

Şimdilik bu kadar iç karartıcı bilgi yeter. Konunun ikinci bölümünde görüşmek üzere.

GÜNCELLEME – 13 TEMMUZ 2020

Tom Hanks’in en son çekilen görüntülerinde ayak bileğinde tekip cihazı olduğu belli oldu. Bu COVID’e yakalandığı haberinin yalan olduğu ve gerçekten de yetkililer tarafından içeri alındığını ve sonra serbest bırakıldığını kanıtlıyor.

 

 

Tom Hanks'in ayak bileğindeki takip cihazı resmi
Tom Hanks’in ayağında takip cihazı ile dolaştığı, SMART tarafından yakalandığını kanıtlıyor.

  1. Ayşe aslı çelik diyor ki:

    Tüyler ürpertici. Siz bunları kaleme alırken korku/endişe yaşamıyor musunuz? Ben okurken bile tedirgin oldum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir