Diğer Yazılar

ÜNLÜLERİN KIYAMETİ – 2

 

 

Kevin Spacey

Madonna

Sharon Stone

Oprah Winfrey

İyiler: Chris Cornell, Mel Gibson

Sembolizm


 

Evet, kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sefer direk ünlülerin şüpheli hareketlerine geçmeden önce ağırlıkla kullanılan bir sembolizmden bahsetmek istiyorum. Zaman içinde dünyayı yöneten, insanlara etki eden bu grupların sembolizmi ne kadar çok kullandıklarını göreceksiniz.

 

ÜNLÜLERİN KULLANDIĞI GÜL YAPRAKLARI SEMBOLİZMİ

 

Madonna videolarında bol bol gül ve çiçek sembolizmi kullanmış. Gülleri kullanan tek Madonna değil. (Ama gözü dönmüş gibi kullanan tek kişi Madonna) Diğerlerinin en azından biraz klası var. Göze sokmadan da becerilebildiğini göstermişler. Birazdan inceleyeceğimiz Sharon Stone ve hatta Oprah Winfrey bile kullanıyor.

Güllerin tarihte ve günümüzde sembolik olarak kullanıldığı birkaç anlamı var. Çoğunlukla aşk ve romantizm çerçevesinde kullanılıyorlar. Lakin kendinizin de araştırıp bulabileceği ve bizi ilgilendiren anlamları şunlar:

   • Güller gizlilik ve mahremiyet anlamına gelebilir. Eskiden Romalılar ziyafet salonlarında tavanları güllerle süslerlerdi. Güllerin altında konuşulanların özel konular olduğu ve orada kalması gerektiği bilinirdi. Hatta sub rosa (gülün altında) terimi buradan gelir. Bu kültür orta çağlarda da geçerli olup toplantı odalarında kullanılırdı.
   • Güller tarot kartlarında da kullanılır. Soytarı kartında kullanılan gül saflığı sembolize ederken aynı zamanda zihnin arınması anlamına da gelir. Ölüm kartındaki gül ise hem saflık, idraki açıklık ve şeffaf niyeti temsil eder.

Sizce biraz tanıdık gelmiyor mu bu tasvirler?

İnternetteki en ünlü sayfalardan biri olup İngilizcede birçok kelimenin farklı kültürlerdeki mecazi anlamlarını listeleyen Urban Dictionary’ye baktığımızda karşımıza çıkan anlamlarından biri de para, veya para birimi.

 

urban dictionary'den gullerin anlamlarindan biri
Urban Dictionary’de ‘güllerin’ anlamlarından biri.

 

Bir başka tesadüfe hazır mısınız? Aklınızda bol bol gül ve gül yaprakları canlandırınca aklınıza bir film geliyor mu? Biraz eski bir Amerikan filmi ama akıllarda yer eden bir film.

 

American Beauty güller içindeki reşit olmayan kız

 

Evet, American Beauty.

Filmde neredeyse her sahnede kullanılan gülleri ve gül yapraklarını hatırlıyor musunuz? Filmdeki ana karakterin reşit olmayan 16 yaşındaki bir kıza olan aşkından bahsedildiğini hatırlıyor musunuz? YİNE Mİ PEDOFİLİ?

Peki başroldeki karakteri kimin oynadığını hatırlıyor musunuz?

 

KEVIN SPACEY

Kevin Spacey. Lanet olası Kevin Spacey.

Tam tamına 15 farklı kişi tarafından tecavüz veya tacize uğramakla suçlanan Kevin Spacey. Jeffrey Epstein’ın ‘Lolita Express’ adlı özel uçağında da defalarca uçmuş olan Kevin Spacey.

Spacey’i taciz ve tecavüzle suçlayan herkesin devre dışı bırakıldığını biliyor muydunuz?

 • Mayıs 2019: İlk davacıya araba çarpar ve hayatını kaybeder.
 • Temmuz 2019: İkinci davacı gizemli bir şekilde davasından vazgeçer.
 • Eylül 2019: Üçüncü davacı bilinmeyen sebeplerden ötürü hayatını kaybeder.
 • Aralık 2019: Son davacı Ari Behn ölü bulunur.

SİZ BİZİ GERİZEKALI MI ZANNEDİYORSUNUZ ?

 

MADONNA DA TIRLATTI

 

Karantinada depresif moda girdiği açıkça belli olan ünlüler arasından bir de Madonna var. Madonna karantina başladığından beri tıpkı Ellen gibi birçok garip video yayınladı.

Bu videosunda garip bir şekilde tıpkı Tom Hanks gibi Corona markalı daktilosunda karantina altında ne kadar gergin ve rahatsız olduğundan bahsediyor. Videonun sonunda “I could murder a bowl of pasta” diyor. Bu bir kase makarnayı tek celsede bitirebilirim demek. Tabi bu masum olan anlamı. Pedofili şifrelerinde pasta küçük erkek çocuk anlamına geliyor. Madonna burada bir kurban vermek istediğinden mi bahsediyor? Biliyorum kulağa çok uçuk geliyor ama maalesef bulgular bu yönde. Gazeteci Liz Crokin resmin altına yorumunu bırakmış bile.

 

Liz Crokin'in Tom Hanks paylaşımına bıraktığı yorum
Ünlülerin sayfaları artık satanizm ve pedofili suçlamaları ile dolmaya başladı.

 

Karantinanın ilerleyen günlerinde paylaştığı bu videoda hadi gidip kızarmış balık yiyelim diye şarkı söylüyor.

Hadi gidip kızarmış balık yiyelim çünkü artık makarna (pasta) kalmadı.

Ne alaka? Kızarmış balık ne anlama geliyor acaba? Makarna, yani erkek çocuk kalmadı, gidip kızarmış balık mı yiyelim? Adrenochrome’u bitmiş olabilir mi? Ünlülerin bu denli telaşlı ve rahatsız olmalarının altında yatan sebeplerden biri de adrenochrome bağımlılıklarını besleyememeleri olabilir mi? Madonna’nın, çocukların adrenalin bezlerinden elde edilen bir uyuşturucuya bağımlı olması kulağa çok mu uçuk geliyor? Bence videonun yorumlarına bir göz gezdirin çünkü çoğunluk artık bu fikirde.

Hala ikna olmadınız mı? Bir de şu videosunu bir dinleyin.

Virüs bildiğin ve sevdiğin insanları vurmaya başlayınca, arkadaşlarını etkilemeye başlayınca bir istatistik olmaktan çıkıyor…

Son gül yapraklarımın (Adrenochrome) musluktan akıp gidişini izledim. Ama, evet, şanslıyım çünkü bir çiçekçi arkadaşım (torbacı) var! Ama onun bana verdiği güller elinde en son kalanlardı.

Yayınlamaya devam ettiği videolarında daktilosuyla Trump karşıtı politik mesajlar vermeye ve şifreli konuşmaya devam ediyor. Yemeğini daha uzun dayanması için daha az yediğini söylüyor. Madonna gibi milyoner biri evde aç mı kalacak? Yemekten bahsetmediği çok açık. Ayrıca daktilo masasında bu sefer taze güller var. Güllerin ne anlama geldiği konusuna birazdan değineceğim.

Son olarak yayınladığı videolar arasından banyoda çektiği olan var. Bu videoda şifreli konuşmayı biraz fazla kaçırmış herhalde ki, daha sonra yayından kaldırdı. İnternet sağolsun hemen kaydetmiş tabi. Buradan girip izleyebilirsiniz. Videoda diğer videolarda olduğu gibi depresif halini devam ettiriyor. Mumlarla ve yine gül yapraklarıyla süslenmiş bir küvetin içinden konuşuyor. COVID’in her insanı parasına, şöhretine veya karakterine bakmaksızın bir çok farklı yönden eşitleştirdiğini söylüyor. Videoyu şu sözlerle bitiriyor:

Hepimiz aynı gemideyiz. Gemi batarsa, hepimiz beraber batarız.

SHARON STONE

 

Bu hanımefendinin de instagram hesabı varmış. Haberim yoktu tabi, ünlüleri hiç takip etmediğim için. Burada gördüğünüz resimleri instagram hesabında karantina sırasında yayınladığı 3 ayrı tarihten alınmış.

 

sharon stone'un 10 günde yaşlanışı
2 hafta içinde baya yaşlanmış gibi gözüküyor değil mi? Neden acaba?

 

Tabi ki insanlar sabah kalktıkları zaman veya makyajsız güzel gözükmeyebilirler. O yüzden bu tarz bulguların hiçbiri başlı başına bir kanıt olarak kullanılamaz. Çok doğal nedenleri olabilir çünkü. Ama bu, üst üste çıkan tesadüflerden bahsetmeyeceğim anlamına gelmiyor.

Alın size bir tesadüf daha.

 

Stone'un karantinada çizdiği ilk resim.
Aaa ne tesadüf!

 

25 Mart’ta yayınladığı bu videosundan. Bakın bakalım ne resmi çizmiş?

Geri kalan yayınlarında yine klasik Trump karşıtı ve yolsuz demokratları öven resimlerden başka fazla göze batan bir unsur bulamadım. Ama dikkatinizi çekerim, bütün satanist pedofiller demokratlarla canım ciğerim derecesinde arkadaş ve hepsi de Trump karşıtı. Bunun ne anlama geldiğini siz çözün. Ben sonra bu konuya tekrar değineceğim.

Oprah Winfrey

 

Evet. Oprah. Yeni nesil araştırmacılar Oprah’nın bazı pis işlere bulaştığından şüphelenmeye başlamıştı zaten. Neden mi?

 

İşte bu yüzden. Bu ikisi kanka seviyesinde arkadaştı. Tecavüz, taciz ve cinsel istismardan 23 yıl (az bile) hapis cezası yiyen Harvey Weinstein’ın kucağına kızları kim düşürüyor sanıyordunuz?

Hollywood’un yarısı, Oprah dahil, Weinstein’ın yaptığı her şeyi biliyordu. Ama Weinstein’ın dünya medyasına yansıyan yaptıkları, Hollywood’da aslen dönen dalavereler ile karşılaştırıldığında solda sıfır kalıyor! Yani Weinstein’ı günah keçisi olarak kullandılar. Bütün dünyaya sanki bütün suç onunmuş, bütün cinsel istismarı o yapıyormuş gibi yansıttılar. Bu iyi mi oldu yoksa kötü mü oldu tartışılır.. çünkü Weinstein’ın sessizliğini korumadığına eminim.

Konumuza, yani Oprah’ya geri dönersek

 

Oprah'nın şifreli tweeti
Çeviri: 86. Doğumgününü kutlamak için sana çiçekler göndermeye çalıştım. Tanıdığım bütün çiçekçiler kapalı. Bu sebeple yerine sevgi ve iyi dileklerimi yolluyorum. Mutlu yıllar!

 

Tweetten şüphelenen ABD’li dostlar hemen araştırmış. Tahmin edilebileceği üzere Los Angeles’a çiçek gönderebilecek açık olan bir sürü çiçekçi varmış. Örnek.

 

Karantina sırasında çiçekçilerin hala çalıştığının kanıtı
LA’ye çiçek gönderebilecek 4’ten fazla çiçekçi açık.

 

Kendimi tekrarlamak zorunda hissediyorum. Bunların hiçbiri gerçekten de adrenochrome’a gönderme yaptıklarının kanıtı değil. Bunlar sadece tesadüf, ama garip tesadüf. TesadüfLER. Çok fazla var artık.

GÖZ ARDI EDİLEMEZ!

 

Bakın Q tesadüfler hakkında ne diyor?

 

SAYILARI ZANNETTİĞİMİZDEN ÇOK DAHA FAZLA

 

Son günlerde çıkan ve Youtube tarafından arama sonuçlarında özellikle çıkartılmamasına rağmen izlenme sayısı 9 milyonu bir haftada geçen “Out of Shadows” belgeselini kesinlikle izlemenizi öneririm.

Belgeselde Hollywood kontrol mekanizmasının 20. Yüzyılda nasıl kurumsallaştığı ve bu algı manipülasyonlarının izlediğimiz dizi ve filmler üzerinden kolektif bilince nasıl enjekte edildiğinden de bahsediliyor.

 

Disney kanallarında kullanılan pedofili sembolleri
Disney kanallarında halen hunharca kullanılan pedofili sembolleri

 

Pizzagate skandalı ile yankı uyandıran pedofil sembolizmlerinin bazı güncel film ve dizilerde halen rastlanabilmesi çok rahatsız edici bir durum.

İnanın bu şebekenin bu denli güçlü ve iyi gizlenmiş olmasını ve dünya çapında bu kadar yayılabilmiş olmasını insanın aklı almıyor. Ama tesadüf dağı büyümeye devam ediyor. Bir Türk olarak acaba bu global tarikatın tesiri ülkeme yansımış mıdır diye sormadan geçemiyorum.

Ayrı olarak pizzagate olaylarına yepyeni bir açı getiren PEDOGATE 2020 konulu video da çok başarılı. (Video İngilizce) Bu video çıktıktan sonra youtube tarafından sansürlendi. Başka özgür araştırmacılar videoyu indirip tekrar yüklemişler sağolsunlar. Eğer ki link çalışmazsa yorumlara yazın ki hemen düzelteyim tekrardan.

 

Oprah ve Tom Hanks'in sembolizmli resmi
Oprah Winfrey gözü morarmış bir Tom Hanks ile beraberken

 

Aaa bakın burada kimler varmış? Burada sembolizm çok önemli.

   • Duvardaki pizza şeklinde sosislerle yapılmış duvar saati. Pizzagate ile aşina olanlar bunu iyi bilir.
   • Kâğıtta yazan “Konuşmaya iznim yok.” Satanizmde sık sık izine rastladığımız yapılanların herkesin gözüne sokularak yapılması taktiği. Daha önce böyle bir kural olduğundan bahsetmiştim. Herkesin gözüne sokarak ve dalga geçerek mükemmel bir gizliliğe ulaşabiliyorlar.
   • Morarmış göz. Bu göz morarmasının ya bir tür satanist ritüelde yapıldığı düşünülüyor, ya da birçok üst düzey/elit güçlü insan ve ünlüyü bulup gözlerini morartan biri var.. Neden mi?

 

Gözü morarmış ünlüler
Bunları kim yumrukluyor?

 

Genelde korumalarla gezen güçlü milyoner ve milyarderlerin yüzlerine yumruk yemiş olmaları biraz garip değil mi?

TEK İŞARET MORARMIŞ GÖZ DEĞİL

 

Lady Gaga'nın illuminati sembolizm paylaşımı
Bu kadar da bariz olma Gaga..

 

Lady Gaga’nın karantina sırasında instagram hesabında paylaştığı bu resminde yaptığı hareketi iyi inceleyin. Bu hareketin 2 önemli unsuru var:

   • El ile tek gözün kapatılması
   • İşaret ve orta parmağı ile yapılan V işareti

 

İlluminati sembolizmi yapan bütün ünlüler
Örneğinden onlarca görebileceğiniz acı gerçek

 

Kamuoyunca sık sık haberlerinin yapıldığı, herkesin gözüne sokulan, şarkılarının radyolarda defalarca üst üste oynadığını duyduğunuz her müzisyen bu tarikatın kontrolü altındadır. Müzisyenlerin yapımcıları tarafından sıkı kontrol edildiği ve imzaladıkları kontratlar çerçevesinde yaptıkları müzikler üstleri tarafından istedikleri gibi değiştirilebilir. Bu konuya başka bir makalede tekrar değineceğim.

 

Courtney cox ve kızı illuminati sembolizmi yaparken
Courtney Cox ve kızı illuminati sembolizmi yaparken

 

Ünlü Friends dizisi starı Courtney Cox ‘666’ işaretini kızıyla beraber yapıyor. Friends gibi sevimli ve herkesin aklında güzel anılar bırakmış bir dizinin dünyaca sevilen karakterlerinin satanist olduğuna kim inanır Allah aşkına…

“Aaaa hayır!

Yeter! Bir noktaya kadar ciddi ciddi dinliyordum ama beni burada kaybettin…”

diyenleriniz olacaktır mutlaka. Size hak vermeden edemiyorum. Çok haklısınız. Bu kadarı da olamaz artık…

Rahmetli Bourdain abimizin kapı tokmağında boğularak öldüğü (!) sene attığı tweetlerden bir tanesine bakmaz mıydınız?

 

Çeviri: Az bilinen gerçeklerden biri: FRIENDS çekimlerinin aralarında bütün aktörler şeytana selam çekerlermiş.  İnternette izledim.

FRIENDS‘in şu görünüşte masum olan bölümünde George Stephanopoulos isminde Clintonlarla yakın çalışmış olan bir Beyaz Saray danışmanından bahsediliyor. Bu adam gerçekten de söylendiği gibi Clintonlarla çalışmış gerçek bir iş adamı. Bill Clinton başkanken Beyaz Saray başdanışmanlığı yapmış. Çok başarılı bir kariyeri var. Clintonların bu iğrençliklerle ne kadar yakından alakalı oldukları tartışılmaz bir gerçek. Stephanopoulos’un ismi aynı zamanda pedofil milyarder Epstein’ın verdiği, Prens Andrew ve Woody Allen gibi ünlülerin katıldığı partilerde de anılmış. Kendisi şu anda Amerikan demokrat kanalı ABC’nin en büyük haber ankormeni. COVID’in başladığı haftalarda trend haline gelen “xx ünlü’nün covid testi pozitif çıktı!” haberleri kervanına da katılmış. Acaba Trump ona da mı bir bileklik takip cihazı taktı?

 

George Stephanopoulos'un epstein partilerinde bulunması

 

Bahsi geçen sahnede pizza ısmarlanıyor olması da bunun cabası. Bu, en muhafazakar bakış açısını seçersek, politikanın üst makamlarının Hollywood’a istedikleri gibi karışabileceklerini gösteriyor. Ama bu noktada muhafazakar bakış açısı kalmamalı. Sorular sorulmalı.

 

Peki Q tesadüfler hakkında ne der?

 

 

HOLLYWOOD ve DEMOKRAT PARTİ BAĞLANTILARI

 

Hiç farkettiniz mi bilmiyorum ama Hollywood’da Trump’ı destekleyen çok az kişi bulursunuz. Hepsi ama hepsi Demokratçı. Hem de nasıl! Reklamlar, halka açık destek konuşmaları, tweetler, talk-şovlarda anlattıkları.. Say say bitmiyor. İnanılmaz bir destek var.

Sanki hepsi Demokratların emrindeymiş gibi…

Hatta geçenlerde Trump Dünya Sağlık Örgütü’nün fonlamasını kestikten sonra derin devlet DSÖ’ye yasal yollardan tekrar para toplamak için Hollywood ünlülerini kullanmaya başladı! Şaka gibi. Gidenlere bakın.. Lady Gaga, Ellen, talk-şovcuların hepsi, Oprah, Matthew McConaughey (Tom Hanks’e destek videosu yapanlardan), Taylor Swift ve daha birçok ünlü (!)… Utanmasalar Bill Gates’i de çağıracaklar…

Bu uzun zamandır değişmeyen bir yatkınlık. İnanılmaz organize çalışıyorlar. Bunun en güzel örneklerinden biri Jussie Smollet olayı.

Bilmeyenler için anlatayım, Jussie Smollet homoseksüel ve zenci bir dizi oyuncusudur. Chicago’da akşam eve yürürken iki Trump taraftarı tarafından saldırıya uğrar, boynuna asmalık ip bağlanır, kafasından aşağı un dökülür vs. Kurtulduktan sonra bu olay bütün yandaş medya tarafından (CNN, ABC, NBC vb) her mecradan ifşa edilir. Bakın Trump destekçileri naptı! Böyle bir şey olamaz! Trump’tan nefret edin! Smollett ABC haber tarafından detaylı bir şekilde röportaj verdi. Röportajda ağlamalar, duygulanmalar… Türk dizisi gibi resmen, ne ararsanız var!

1-2 gün içinde birçok Hollywood ünlüsü de Smollett’a yapılan bu haince saldırıyı kınama kervanına katıldı. Çıktıkları talk-şovlarda monologlar yaptılar. Hele Ellen Page’in şu monoloğuna bakın… Sahte gözyaşları.. sahte duygular..

Ellen Page’in duygu yüklü ‘çağrısı’ Hollywood’un tek reaksiyonu değildi.

 

Jussie Smollet olayına tepki veren ünlü tweetleri
Jussie Smollet olayına tepki vermek için yönlendirilen ünlüler.

 

Emma Watson, Katy Perry ve satanistlerin cebinde olan daha birçok ünlünün demokratlara destek vermesi zorunlu! Zorunlu çünkü pedofili seks partilerinde çekilmiş görüntüler var. Zorunlu çünkü ruhlarını şeytana çoktan sattılar bile. Efendilerine ebediyen sadık kalmak zorundalar.

Jussie Smollett’ın olayı araştırmalardan sonra tamamen yalan olduğu ortaya çıktı. Bütün o söyleşiler, ağlamalar, duygulanmalar.. HEPSİ YALAN! Halkın gözünü boyamak için, duygu yaratıp manipüle edip Trump’tan nefret ettirmek için. Sözde-saldırganlara kendisini kaçırmaları için parayı da vermiş. Hatta ikisi de gittiği spor salonundanmış ve biriyle cinsel ilişkisi bile varmış. Smollett’ın büyük yalanları açığa çıkınca 16 farklı suçtan yargılandı. Sonra da bir büyücü gelip asasını dokundurmuş gibi bütün davalar düşürüldü.

Bunun gibi örnekler bol. Mesela bir de Barack Obama’nın ödül törenine bakın.

Birçok kişiye ‘özgürlük’ madalyası veriyor. Madalya takılanlar arasında bilin bakalım kimler var?

Ellen Degeneres

Tom Hanks

Robert de Niro

Michael Jordan

Bill ve Melinda Gates

… gözümüze sokuyorlar artık arkadaşlar…

 

İYİLER DE VAR

Ama Hollywood’daki herkes bu satanistlerin eline düşmemiş. Aralarında iyiler de var. Evet, örgüte karşı çıkarlarsa Isaac Kappy ve kapı tokmağına bağlanmış bir şekilde bulunan diğer ünlüler gibi öldürülebiliyorlar.

Mesela eski Soundgarden ve Audioslave üyesi Chris Cornell kendi çocukluğunda cinsel istismara uğradığı için karısı Vicky Cornell ile savunmasız çocukları korumak ve kurtarmak için bir vakıf başlatır. İlerleyen günlerde en yakın arkadaşı ve kendisi gibi kapı tokmağına bağlı bir şekilde ölü bulunan Linkin Park’ın solisti Chester Bennington da bu vakıfla beraber çalışmaya başlar. İkili, vakıf vasıtasıyla çocuklara yardım ederken ‘siyah bir defter’ bulurlar. Bu defterde çocuk kaçakçılığı yapan şebekeye bağlı ünlü isimler vardır. Chester ile beraber bu isimleri ifşa etmeye ve bu çeteyi çökertmeye karar verirler. Maalesef ikisi de amaçlarına ulaşamadan öldürülürler.

 

Chris Cornell çocuklarla resmi
Cornell kurduğu çocuklara yardım derneğinde savunmasız çocukların hayatlarını kurtarıyordu.

 

Cornell açtığı vakfın yanı sıra The Silent Children (Sessiz Çocuklar) adlı çocuk seks kaçakçılığı belgeselinin en büyük yatırımcısıydı.

Öte yandan Hollywood tarafından kötü adam ilan edilen Mel Gibson var. Haberlerde ve dedikodularda nasıl sarhoş bir manyak gibi lanse edildiğini belki bazılarınız hatırlar. Ama artık Hollywood ve medyanın bok attığı insanların aslında iyi bir şeyler başarmaya çalıştığını, yüceltilen ünlülerin de satanist pedofillerin kurallarına uyduklarını anlamışsınızdır.

Mel Gibson, Graham Norton şovuna çıktığı gün makyaj odasında şunları demiş:

 

Hollywood stüdyoları masum çocukların kanı içinde yüzüyor.

Bebek kanı Hollywood’da o kadar revaçtaki artık resmen bir para birimi olarak kullanılıyor.

Hollywood elitleri, çocukların kutsallığı dahil olmak üzere tanrı tarafından bize verilmiş her tabuyu kıran insanoğlu düşmanlarıdır.

 

 

Mel Gibson Hollywood satanistleri hakkında söylediği yorumlar
İşte korkusuzca ifşa

Çeviri: Hollywood kurumlaşmış bir pedofili şebekesidir. Çocukların kanını içen parazitlerin yuvasıdır. Hollywood’daki her stüdyo masum çocukların kanlarıyla kirlenmiştir.

 

Bu Hollywood’da herkesçe bilinen bir sırdır. Bu insanların kendilerine ait bir dini düzenleri, kendilerinin uydurduğu sosyal ve etik değerleri var. Kendi kutsal yazıtları da var. İğrençler. İnanın ki ABD’nin temsil ettiği değerlere daha karşı olamazlar.

Çocukların kanlarını topluyorlar. Etlerini yiyorlar. Eğer çocuk ölmeden önce hem fiziksel hem zihinsel olarak acı çekiyorsa bunun onlara ekstradan bir hayat gücü verdiğine inanıyorlar. Bu insanlar acı, travma, stres ve istismara bayılıyorlar.

Çocukları kullanıp istismar ediyorlar. Her sene büyük sayılarda çocuk kullanıyorlar. Dinleri bu çocukların enerjilerini hasat etmek üzerine kurulu.

Bebekler onların en değer verdikleri para birimleri. Onların aşırı kaliteli havyar kokain elmas biftekleri. Bu işin içinde dönen paraları aklınız almaz.

Bunların hiçbiri yeni değil. Kendiniz bu konuyu biraz araştırırsanız metafizik ve simya ile yakından bağlantılı olduğunu görürsünüz. Tarihin her karanlık alanlarında bu olaylar vardır.

Bu karanlık, çok boyutlu gizli sanat/uğraş dünyada birçok gizli tarikatlar tarafından sosyal programlama ve beyin yıkama için yüzyıllardır kullanılır. Üzülerek söylüyorum ki günümüzde bu gizli sanat Hollywood tarafından tarihteki doruğuna ulaşmıştır.

PEKİ BİZ NE YAPALIM?

 

Sizi bilmiyorum ama çok büyük bir şebekenin uzun zamandır kontrolde olduğunu anlamak için Sherlock Holmes olmak gerekmiyor. Bu işaretleri, bu tesadüfleri artık göz ardı etmemeliyiz.

Bu insanların acil olarak alenen soruşturulması ve eğer suçlularsa bütün çamaşırların dökülmesi lazım. Bu sürece herkesin yapabileceği en basit ama en güçlü yardım bilgilenmek olacaktır. Sert sorular sorulması şart çünkü böyle bir şey, eğer gerçekse, kabul edilemez.

Bu şebeke gerçekse milyonlara hitap eden ünlülerin hayatları bu şekilde kontrol ediliyor. Belirli bir şöhret seviyesine çıkartılacaksan kurallara uyacaksın denilip satanist normlara adım adım alıştırılıyor. Gizliden kaydediliyor ve şantaj uygulanıyor. Tıpkı Epstein’ın Little St. James orgy adasında yaptıkları gibi partilerde ‘eğlenceye’ bir kez dahi katılan birey o noktadan sonra ne derlerse yapmak zorunda kalıyor.

Ruhunu şeytana satmak dedikleri bu olsa gerek.

Şebekenin gücü buradan geliyor.

İnsanlık namına yapılabilecek en çirkin, en menfi hainliğin moral değerlerimizin bu denli dışında olmasından.

İyi haber şu ki, hepimiz uyanıyoruz. Bazı şeylerin farkına varmaya başlıyoruz. Bakın Q ne demiş?

 

Sevgili okuyucular, lütfen bana inanmayın, gidin kendiniz araştırın. Merak edin. Öğrenin ve paylaşın! Konuşun!

SESSİZ KALMAYIN!

#farkindaysansessizkalma

 

 

 

 

ÜNLÜLERİN KIYAMETİ – 2” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir