Ukala Kurt
723 subscribers
183 photos
88 videos
3 files
151 links
Yeni Dünya Rehberi
Download Telegram
to view and join the conversation
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇨🇦 Kanadalı kamyoncular Kanada-ABD sınırındaki yolları kapatarak özgürlük kısıtlamalarına karşı eylem yaptılar.
Forwarded from Disclose.tv
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
NOW - UK PM Boris Johnson: "The government will no longer mandate the wearing of face masks anywhere."

@disclosetv
İngiltere'de hükümet maskeleri artık hiçbir yerde zorunlu yapmayacaklarını açıkladı!
Trump'ın halen başkanlığını farklı bir seviyede devam ettirdiğini daha önce konuşmuştuk. Hatta ABD ordusunun Biden'ı başkan olarak görmediğini birçok bulgu ile kanıtladık: Kullandığı uçağın Air Force 1 olmaması, gerçek Beyaz Saray'a girememesi ve bütün kayıtları sahte stüdyo sarayda yapması, federal ve askeri binalarda mevcut başkanın portresinin hep asılı olduğu yerde hiçbir zaman Biden'ın portresinin gözükmemesi (Beyaz Saray dahil)... Tıpkı eski ABD sivil savaşı zamanlarında olduğu gibi şu anda ABD'nin iki başkanı var. Birinin gücü neredeyse tamamen elinden alınmış ve sadece göstermelik, diğerinin neler yaptığını bilmiyoruz. Bütün bunları ilk Mart 2021'de yayınladığım videoda anlatmıştım.

2020 seçimlerinde kesinlikle hile yapıldığını anlayan ABD ordusu vatan işgali yönetmeliklerini devreye soktu. Çin ile anlaşarak ABD'yi çökertmeye çalışan kabal kontrolündeki demokratlar, yani Biden rejimi, başkanlığı haksız yere alarak işgalci konumuna girdiler. ABD Savunma Bakanlığı'nın savaş kanunları kitapçığının 11. maddesinin 3. bölümüne göre Biden rejimi düşman ülke ile işbirliği içinde ülkeyi işgal etmekte. Cenevre Sözleşmesi'ne göre işgal durumundan itibaren 1 senelik bir geri çekilme süre zarfı tanınıyor. Bu bir senelik süre 20 Ocak 2022, yani yarın bitiyor. Bu kanunlara göre 20 Ocak 2022 itibariyle ABD ordusu ülkenin yönetimini Biden rejiminden geri alabilecek.

Dün attığım şu paylaşımda da yazdığım üzere şu anda ABD milli muhafızları (Amerikan jandarması) BÜTÜN eyaletlerde harekete geçmiş durumda. Trump en son mitinginde arka planda sözleri "Merak etmeyin, eve dönüyorum" olan şarkıyı çaldı.

Bu haftanın sonunda ABD başkanı tekrar resmi olarak Donald J. Trump olabilir.
Bir yandan Brezilya, bir yandan Almanya'daki özgür ifade düşmanları sansürün olmadığı son mecra olan telegrama karşı savaş açtılar. Nasıl da koordine bir şekilde çalışıyorlar görüyorsunuz.
Gerçek tarihimiz o kadar daha değişik, o kadar daha derin ki... Galaktik tarih ile olan bağlantıları anlaşılmaya başlayınca inanılmaz bir idraka ulaşacağız Dünya hakkında. Kendimi yeni bir rönesans devrinin başlangıcındaymış gibi hissediyorum. Çok büyük keşiflere gebeyiz.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Fransa🇫🇷
İngiltere🇬🇧
Almanya🇩🇪
İtalya🇮🇹
Avustralya 🇦🇺
Yeni Zellanda🇳🇿
Kanada🇨🇦
ABD🇺🇸
İspanya🇪🇸
Hollanda🇳🇱
İsviçre🇨🇭
Avusturya🇦🇹
Ve daha çok fazlası.

Her hafta milyonlarca insan aşı zorlamalarına karşı direniyor ama medya bunları size asla göstermiyor. İnsanlığın bu karanlığa karşı asla boyun eğmeyeceğine dair ufak bir hatırlatma olsun 💚💡
Almanya'nın tarihinde daha fazla protesto olduğu bir zaman yok. Rekorlar kırılıyor. Aynı anda ülkede 1000'den fazla yerde protestolar devam ediyor.
Gördüğünüz taş resimleri Peru ve Türkiye'den. Poligonal taşçılık. Dünyanın iki ucunda aynı işçilik.

Atlantis videosunda bahsettiğim işçilk bu işte. Psişik güçlerin yoğunlaşması ile taşların etrafında oluşturulan enerji alanı sayesinde taşlar hem ağırlıklarını kaybediyor hem de hamur gibi oluyor. O noktadan sonra istenildiği gibi yerleştirilebiliyor.
Annunaki dendiğinde aklınıza neler geliyor?
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🕰 tik tok zaman daralıyor, insanlar uyanıyor ve hak yerini buluyor 🕺🏻💃🏼
Peki, Orion ve Sirius ırkları 👽 konusunda neler biliyoruz? Annunaki'ye gelmeden önce bu iki grubu daha iyi tanımak lazım. Cevaplamamı istediğiniz sorular varsa yorumlara yazabilirsiniz 🌌
Düzenli meditasyon yapıyor musunuz?
Anonymous Poll
23%
Evet
35%
Hayır
42%
Düzensiz yapıyorum
Rusya ve Ukrayna kızışması konusunda:

NATO'nun Rusya kuvvetlerini ABD desteği olmadan durdurma şansı yok. Sıfır. ABD'nin de Ukrayna'ya yardım etme durumu yok. Biden yardım ediyormuş gibi yapıyor tabi ama ABD ordusu Biden kontrolünde değil. Dolayısıyla bütün hamleler göstermelik, ortada adam gibi bir destek yok. Trump da açıklama yaptı, ben başkan olsaydım bunların hiçbiri olmazdı dedi. Bunların yanı sıra Rusya yıllardır kabala karşı duruşunu asla bozmadı. Trump'ın başkanlığa seçildiği zamandan beri hala devam eden batı medyasındaki Rus düşmanlığı yaratma çabaları yakında sona erecektir.
An itibariyle İstanbul ☃️
Resimde gördüğünüz McDonalds menüsünün 11. yılı arkadaşlar. Biliyorum aranızda bazen canınız çekiyor ve gidip yiyorsunuz. Bir daha canınız Burger King veya McDonalds çektiğinde bu aklınıza gelsin. Bakteriler bile dokunmuyor yemeğe. Bu 11 yıllık menünün daha eskileri de var. İlk gün çıktığı gibi duruyor.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Özellikle spiritüel konulardan benimsediğimiz jargonlardan biri de "rezonans" yaratmak / olmak. Sözlük anlamı "tınlamak/yankı yaratmak". Kullanılış anlamı: bir benzerlik üzerinden bağ kurmak veya kendini daha yakın hissetmek. Hepimiz gerçekte frekans varlıkları olduğumuz için ve bilgi, ışık, ses, dil gibi her şey frekans olarak algılanabildiği için gelecekte kullanımı çok daha artacak bir kavram.
Bu resmin otantik olup olmadığını bilemiyorum ama olsa da olmasa da dünya tarihinin ne kadar kolay bir şekilde tekrardan yazılabildiğini gözler önüne seriyor.

DCCCXC: 890 yılı
MDCCCXC: 1890 yılı

Bu kadar gelişmiş bir mimarinin 890 yıllarında nasıl inşa edilebildiği büyük bir gizem. Bu gizem sadece piramitlere ait değil.