Ukala Kurt
28 subscribers
5 photos
15 videos
15 links
Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim.
Download Telegram
to view and join the conversation
Youtube (Google) da küreselci gruba ait maalesef. Beyaz Saray'ın youtube kanalından yayınlanan videolara gelen DISLIKE sayılarını durmadan silmek algı manipülasyonudur.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Bütün dünyada insanlar ilaç endüstrisinin yaptıklarına uyanıyor. Her ülkede doktorlar birleşiyor, örgütleniyor ve bu tıbbi diktatörlüğe BAŞ KALDIRIYOR. Her yerde konuşmalar yapıyorlar, protestolar düzenliyorlar. Milyonlarca insan maskelerini çıkarıp sokaklara dökülüyor ve YETER diyor. Tıbbın politikaya alet edilmesinin ardından yaşanan bu küresel felaketin farkına varılıyor ve bir daha olmaması için adımlar atılıyor. Dernekler kuruluyor.
Süveyş Kanalında sıkışan Evergreen şirketinin Ever Given adlı gemisi kurtarıldığından beri kanalın ortasındaki gölcükte gözden geçiriliyordu. Bu gölcükte her zaman birçok gemi bulunur genelde.

Az önce bu gölcükteki bütün gemiler, Ever Given ve Moassad 3 adlı römork gemisi hariç, gölcükten çıkartıldı.

Başka hiçbir bilgi yok ama an itibariyle BÜTÜN gemiler bu 2 gemiden kaçıyor. Gemiyi patlatacaklar mı acaba? Bomba olabilir mi?
https://youtu.be/HJF92s-AZws?t=156
Kendinizi hasta olarak görürseniz, tıpkı örümcek gördüğünüzde huylanmanız gibi, size DAYATILAN semptomlara sahip olduğunuzu zannedersiniz. Tıpkı bu videoda örneği gösterildiği gibi.
İngilizce COVID saçmalıklarının her gün büyüyen kanıt listesi. Sitede ABD 2020 seçimlerinin çalındığını gösteren kanıtlar listesi de mevcut.
Forwarded from Ukala Kurt
Forwarded from Ukala Kurt
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
BUDUR
SON 1 HAFTA İÇİNDE ABD'de

Veritas grubu CNN'de çalışan haber direktörünü gizli filme aldı. Direktör yaptıkları haberlerin tamamen propaganda olduğunu ve insanları manipüle etmek amaçlı olduğunu rahatça söyledi. Veritas grubunun tekrar tekrar çıkardığı skandallar serisine bir tane daha eklenmiş oldu.
Forwarded from Project Veritas
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
BREAKING: Part 2 - CNN Director Reveals That Network Practices ‘Art of Manipulation’ to “Change The World”

“COVID? Gangbusters with ratings right? Which is why we constantly have the death toll on the side…let’s make it higher”

“No such thing as unbiased news.”

#ExposeCNN
Sonra Twitter yalan sebepten Veritas başkanı James O'Keefe'i sansürledi.
Forwarded from James O'Keefe
STATEMENT: I am suing Twitter for defamation because they said I, James O'Keefe, "operated fake accounts." This is false, this is defamatory, and they will pay. Section 230 may have protected them before, but it will not protect them from me. The complaint will be filed Monday. Please follow me on Telegram https://t.me/JamesOKeefeIII
Videoda Trump'ı başarılı bir şekilde indirebildikleri ile övünen haber direktörü,
BURASI ÖNEMLİ,
sırada İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ propagandasına geçeceklerini söyledi.
ve bir anda politikacılar, TIME dergisi ve haber kanalları hep bir ağızdan iklim değişikliğinden bahsetmeye başladılar.

⬆️⬆️⬆️ ALGI MANİPÜLASYONU NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?? ⬆️⬆️⬆️
Ukrayna-ABD-Rusya kızışması:

Medya bizi tabiki yine galeyana getirip olası bir 3. dünya savaşı korkusuyla sarsmak istiyor. Rusya yığılma yaptı, çatışmalar var.

ABD ile Rusya arasında asla savaş çıkmaz. Neden? Çünkü ABD ordusu ile Putin dünyayı küreselcilerden temizlemek için beraber çalışmaktadır. Biden'ın halen Air Force One uçağına binmesine izin verilmiyor. ABD ordusu seçimlerde hile yapıldığını ve aslında Trump'ın kazandığını çok iyi biliyor. Bu sebeple Biden'dan emir almıyor. En azından ordunun büyük bir kısmı. Hiçbir zaman 100% temizlenme gerçekleştirilemez.

Öte yandan Biden ailesinin Ukrayna şirketleri ve hükümeti ile ne kadar yakından kanka olduklarını geçtiğimiz senelerde Burisma skandalları ile öğrendik. Ukrayna küreselcilerin sözünün halen geçtiği bir ülke olabilir. Rusya'yı karşısında bulduysa bu büyük ihtimal. NATO ise yardım etmekte isteksiz. Neden? Çünkü üstünde küreselcilerin eski kontrolü artık yok. Avrupa halen tamamen temizlenmedi ama büyük bir savaş çıkaracak noktada değil artık. Neler olacak, hep beraber izleyeceğiz.

İşler kızışır mı? Kızışacak, çünkü içinde bulunduğumuz zamanların ruhu, olabildiğince fazla insanın gerçeklere uyanabilmesini sağlamak amacıyla tamamen iyiye dönmeden önce hep kötüye gitmeye devam edecek.
Dünya medyası İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ (eskiden küresel ısınmaydı, kanıtlayamadılar değiştirmek zorunda kaldılar) propagandasına geçiyor şimdi. Yandaş medya Twitter/facebook/Google tıpkı covid'e yaptıkları gibi iklim değişikliğine karşı konuşan herkesi sansürlemeye başlayacaklar. Araştırmalarınızı şimdiden yapın, yakında iklim değişikliğine karşı bütün kanıtlar internetten silinmeye başlayabilir.
Bütün dünyayı yıllardır kasıp kavuran çocuk ticaretini gözler önüne seren "Sound of Freedom" filmi yakında çıkıyor. Filmin baş rol oyuncusu Jim Caviezel'in ABD'deki muhafazakar konferansındaki konuşması baya duygusal ama çok yerinde. Bu felaketin sorumlularına merhamet gösterilmeyecektir.

https://www.brighteon.com/12c646a7-062a-4ebd-ad92-fee033415f09
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Pentagon, 2019'da ABD savaş gemisi USS Russel'da gecegörüş kamerasıyla çekilen UFO görüntülerinin gerçek olduğunu teyit etti.

Görüntüler bayağı net. Fark ettiyseniz artık yalanlamıyorlar. Yavaş yavaş hazırlıyorlar insanları. Sadece yalanlamamaları bile çok çok büyük bir olay yaratması lazım. Medyanın askeri yetkilileri sabahtan akşama kadar sorgulamaları lazım bu konuda tabi. Ama medyanın satılmış olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece dikkatleri başka yöne çekmek istedikleri zaman mercek altına alırlar.