Ukala Kurt
325 subscribers
70 photos
49 videos
3 files
68 links
Yeni Dünya Rehberi
Download Telegram
to view and join the conversation
Meksika körfezinde bir petrol santralinde patlama DAHA! Sessiz savaş devam ediyor...
HER OKUDUĞUNUZDA YENİ BİR DERS VEREN HİKAYE
—————————————————————————
Hindistan'da bir ağacın altında oturan yaşlı adamın yanından Veba'nın Ruhu geçer.

Yaşlı Adam: Nereye gidiyorsun?
Ruh: Benares köyüne, 100 kişiyi öldüreceğim.

Bir süre sonra, yaşlı adam Benares köyünde 10 bin insanın öldüğünü duyar. Vebanın Ruhu dönüş yolunda yaşlı adamın yanından tekrar geçer.

Yaşlı Adam: Yalan söyledin. 100 kişiyi öldüreceğini söylemiştin.
Ruh: 100 kişiyi öldürdüm. Gerisini KORKU öldürdü.
Güney Kutbu'ndaki buz seviyeleri 2020 ve 2021 yılları içinde ciddi miktarlarda artarak 30 yıl öncesinin seviyelerine ulaştı. Son 40+ yılın değerleri incelendiğinde toplamda yıllık %1 civarı bir artış gözlemlendiği belirtildi.

İklim Değişikliği / küresel ısınma, halktan para koparmak, şirketlere tedbirler getirmek, karbon kredisi aldırtmak gibi konular konuşulduğunda bu gerçek aklınıza gelsin.

https://electroverse.net/antarctic-sea-ice-rebound-surprises-scientists-msm-silent/
Aşılar ve aşı baskıları konusunda bir tüyo vereceğim:

Arkadaşlar biliyorum etrafınızdan çok baskı görüyorsunuz. Sevdiklerinizin sorgulamadan bu kurallara uyduklarını görüyorsunuz. Öncelikle şunu söyleyeyim, başkalarının düşüncelerini veya inançlarını değiştirmeye hakkınız yoktur. Bunun bilincinde olarak hareket ederseniz insanlar sizi otomatik olarak kendi inandıklarına bir tehdit olarak algılamazlar. Çünkü maalesef durum böyle. Biz zannediyoruz ki insanların önüne yeteri kadar kanıt çıkarsak gerçeği görecekler. Maalesef öyle çalışmıyor.

Hem kendiniz hem de yakınlarınız açısından yapabileceğiniz EN İYİ şey, kendi inandıklarınızdan emin olup, başkaları neden veya nasıl diye sorduklarında kendinizi destekli bir şekilde savunabilmeniz. Bunun dışında onların sorgulamasını istemek bile dışınıza yaptığınız bir müdahale olarak algılandığından ters etki yapıyor. Siz siz olun, sorguladıklarında kobay olmamayı tercih ediyorum diyebilirsiniz. Vücuduma içinde ne olduğu belli olmayan, bir şey olursa da dava açıp hakkımı arayamayacağım bir sıvı enjekte etmek istemiyorum diyebilirsiniz. Kurtulma oranı HALA %99.97 olan bir hastalığa karşı ekstra bir önlem alma gereği duymuyorum diyebilirsiniz. Başkalarını tehlikeye attığınızı ima ettiklerinde de başkaları aşıyı olduysa korkacakları bir şey olmadığını söyleyebilirsiniz. Eğer ki aşıyı olmalarına rağmen maske takmaya, virüse yakalanmaya devam ediyorlarsa o zaman niye olduklarını sorabilirsiniz.

Siz verdiğiniz karardan emin olup taviz vermediğiniz sürece yakınlarınıza da ilham vermiş olacaksınız. İşyeriniz zorunlu mu yaptı? Okul sizi aşı olmaya mı zorladı? Bütün bunlara rağmen kendi kararınıza sadık kaldığınız zaman etrafınız bundan etkilenecektir.

Şunu da unutmayın: önümüzdeki senelerde aşıları zorlayan, korku tellalığı yapan ve bunlara izin veren her kişi ve kurum bütün dünya önünde YARGILANACAKTIR ve hepsi cezalarını çekecektir. O gün geldiğinde kendinize sadık kaldığınız için temiz bir vicdanla gurur duyacaksınız kendinizden. Hayat korkulardan ve baskılardan kaçarak olabildiğince uzun ve rahat sürülmesi gereken bir şey değildir; hayat korkulara ve baskılara göğüs gererek KENDİNİZ OLMAKTAN TAVİZ VERMEDEN YAŞANIR. İşte bunu başarabilirseniz, herkesin eğlence, alışveriş, keyif, yemek, uyuşturucu vs ile doldurmaya çalıştığı o boşluğu, yani RUHUNUZUN DESTEĞİNİ kazanmış olursunuz ve bunun değeri paha biçilmezdir.

Ayrıca... MUHTAÇ OLDUĞUNUZ KUDRET, DAMARLARINIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Ruhunuzun ışığı insanlara yol göstere! 💪🏻 Sevgiler 💚
Totaliter Avustralya "karantina" tesisleri inşa etmeye başladı. Duydunuz mu? "Karantina" Tesisleri... Videodaki kadının sık sık kullandığı kelime "safe". Nazilerin Yahudi'leri trenlere tıkmadan önce söyledikleri şey ile aynı.. "kendi güvenliğiniz için..."
Forwarded from Disclose.tv
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
JUST IN - Australia builds its first "quarantine facility" to "keep the community safe," Premier of Queensland announces. More to come.

@disclosetv
Covid ve dünya politikası konusunda sık sık paylaşmaya değer videolar var ama hepsi İngilizce ve Türkçe'ye çevirmeye zamanım olmayabiliyor. Sizce Türkçe tercümesiz İngilizce videolar da paylaşayım mı?
Anonymous Poll
45%
Paylaşın. İngilizcem var ve anlayabiliyorum.
35%
Siz bilirsiniz, İngilizcem iyi değil ama biraz anlayabiliyorum.
20%
Paylaşmayın. İngilizcem yok ve hiç anlayamıyorum.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Kanada Avustralya'dan sonra ikinci en ağır covid tedbirleri uygulayan ülke. Kanada başkanı ve Hillary Clinton'ın kankası Justin Trudeau yaptığı konuşmadan sonra sokakta yürürken halkın küfürlü protestolarına maruz kaldı. Küfürler havada uçuşuyor. Adam hepsini ve daha fazlasını hak ediyor.

Yakında öyle bir gün gelecek ki sokaklarda yürüyemez hale gelecekler.
Öte yandan Afganistan'daki saldırıları IŞİD üstlendi. IŞİD yani ISIS = CIA. CIA = küreselci kabal. Afganistan rezaletinden sonra itibarı yerle bir olan kukla Biden'ı indirip yerine Kamala'yı getirecekler gibi. Bombalamalar da bu süreci hızlandırmak için yapılmış saldırılar. CNN ve benzeri propaganda kanallarının da Biden'ı eleştirmeye başlaması da zaten buna işaret. Gündemi hazırlıyorlar. Azil soruşturmasına gerek kalmadan Biden istifa eder büyük ihtimalle. Kamala Harris ile yeni bir sayfa açacaklarını mı düşünüyorlar? Yanılıyorlar. Skandallar bomba gibi gelmeye devam edecek.
Herkesin 30 Ağustos ZAFER Bayramı kutlu olsun ! 🇹🇷🇹🇷
COVID PLANDEMİSİNDEN ALINMASI GEREKEN DERSLER:

Pozitif çıkan COVID testlerine İ-NAN-MA-YIN!
(Sonuçları döngü sayıları ile istenildiği gibi manipüle edilebilen hiçbir şekilde çalışmayan testlerdir. Mucidi bile bu şekilde kullanılmasına karşı uyarmıştır.)

Beyin bariyerinize çubuk soktukları testleri YAP-TIR-MA-YIN!
(O uzun çubukların uçları Ethanyl Oxide ile sterilize edilir. Antifriz yani. Her test yaptırdığınızda beyninize zehir sürdürtüyorsunuz ve hasta olma şansınız çok daha artıyor.)

Mümkün olduğunca maske TAK-MA-YIN!
(Maskelerin sterilize edildiği maddenin içinde nano-parteküller bulunmaktadır. Bunlar vücutta önce birikip, sonra sinir sisteminizde birleşip sinyal alabilen devreler kurmaktadır.)

Hele hele o aşıları asla OL-MA-YIN!
(İçinde yüksek miktarda nano-partekül ve yine çok ağır toksik olan grafen oksit bulunmaktadır. Amacı insanları öldürmek değil, sinir sistemlerine müdahale ederek bir noktaya kadar kontrol edebilmektir. Ama aynı zamanda çok toksik olduğu için birçok ölüme sebep olmaktadır.)

Haberlerin yaptığı korku propagandasına KAN-MA-YIN!
(Bütünüyle zihin kontrolü yani NLP yöntemleri ile insanlarda spesifik duygular yaratarak TEDBİR alma mekanizmasını tetiklemekteler. Aynı zamanda kontrollü muhalefet ile sanki konuşulması gereken her açının zaten konuşulduğu hissiyatı verirler.)

PEKİ SAĞLIĞIMIZI NASIL KORURUZ?

Bütün kronik hastalıkların nedeni duygusal/ışık bedendir. Düşüncelerinizi kontrol edemezseniz negatif düşünceleriniz bilinçaltınızda birikir ve sık sık yarattığı negatif duygular vücutta sorunlara yol açar. Düşüncelerinize dikkat edin!

Beslenmenize dikkat edin! İşlenmiş gıdalar, sigara, şekerli gıdalar vs hepsinde vücutta bulunmaması gereken kimyasallar içerir ve bu kimyasallar vücutta toksin biriktirir. Mümkün olduğunca doğal ve organik beslenin.

Her yerde bulunması kolay olan deodorantların içinde alüminum vardır. Vücutta birikir ve çok ciddi hastalıklara sebep olur. Organik deodorant bulun.

Çoğu diş macunun içinde FLORÜR vardır. Florür ZEHİRDİR. Vücutta birikir, insanlı salaklaştırır. Florürsüz diş macunu bulun.

ORUÇ-ORUÇ-ORUÇ tutun! Sık sık yemek yemek vücudun alışık olduğu bir durum değildir. Eski zamanlarda her köşeyi döndüğünüzde bir kebapçı yoktu. İnsanlar sadece yemeği buldukları zaman yerlerdi. Sık sık yemek yediğinizde insülin seviyeleri hep yüksek kalır, insülin rezistanı oluşur ve bu birçok hastalığa yol hazırlar ve ayrıca insanın kilo vermesini imkansız kılar. Aralıklı oruç tutmanın vücut sağlığına getirdiği yararların haddi hesabı yoktur. Yemek yeme bağımlılığından kurtulun.

Aralıklı oruç tutmak fiziksel bedene ne kadar iyi geliyorsa, MEDİTASYON da zihnimize o kadar iyi gelir. Düşünceleri kontrol edebilir hale sokar. Vücudumuzun verdiği alarmları duyabilir hale gelirsiniz. Maneviyattan, yüksek benliğinizden gelen mesajları ve sinyalleri duyabilir hale gelirsiniz.

D VİTAMİNİ !!! D Vitamini vücudunuzun bağışıklık sisteminin YAKITIDIR ve dünyadaki çoğu insan d vitamini eksikliği çekmektedir. Doktorların kan tahlillerinde sorun çıkmamasına kanmayın. Güneşten alınan d vitamini, özellikle giyinik olduğunuz için, yeterli değildir. Günde en az 4000 iu D vitamini alınmalıdır. Ben doktor değilim ama 1.5 senedir her gün 4000 iu'luk d vitamini alıyorum ve hala hasta olmadım.

Eğer ki oldu da gerçekten COVID oldunuz ve çok ağır geçiriyorsunuz, o zaman IVERMECTIN veya HYDROXYCHLOROQUINE ve ÇİNKO ilaçlarını bulmanızı öneririm. Yan etkisi asla olmayan, ucuz ve etkili ilaçlardır. Plandeminin başından beri başarılı bir şekilde kullanılmış, aşılara asla gerek duyulmayacağı anlaşıldığı gibi anında dünya çağında yasaklattırılmış ve çürütülmeye çalışılmış ilaçlardır.

Ve en önemlisi KORKUYA asla yenilmeyin. Sevgiyi seçin. Kendinize iyi bakın. Hayatta enerjinizi emen insanlardan uzak durun. HAYIR demeyi öğrenin.

Sağlıcakla kalın 💜
Forwarded from Disclose.tv
NEW - SEC threatens to sue cryptocurrency exchange platform #Coinbase over a program that would allow users to earn interest by lending crypto assets.

@disclosetv
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Coinbase isimli crypto borsa firmasına dava açmakla tehdit ediyor. Sebebi de firmanın müşterilerine ellerindeki cryptoları başkalarına borç verip üzerinden faiz kazanabilme olanağı tanıması. Gerçekte bunu sadece bankalar yapabiliyor ve bunun üzerinden zengin oluyorlar. Ellerindeki tekeli bırakmak istemiyorlar tabi.

Merkez bankaları tarafından yönetilen dünya ekonomisine bir vurgun da El Salvador'dan geldi. Dünyada ilk defa bitcoin'u metal para olarak piyasaya süren ülke, bunu Dünya Bankası ve IMF'nin uyarılarına rağmen gerçekleştirdi. Tam olarak kontrol edemedikleri crypto paraları halkın kullanımına açmak istemezler tabi ki. Yeni metal bitcoinler piyasaya sürüldüğü gibi bütün crypto borsalarında çok ciddi bir düşüş yaşandı. Bunu da "balina" terimi ile adlandırdıkları elinde çok yüksek miktarda crypto bulunduran şahısların ciddi miktarlarda crypto satmaları ile yapabiliyorlar. Daha önceki bir çok crypto piyasa düşüşü bu tarz yapay yollarla gerçekleştirilmişti.

Uzun lafın kısası kontrolü ellerinden kaybetmeye devam ediyorlar ve geri misilleme yapıyorlar. El Salvador başkanı yakında bir suikasta kurban giderse şaşırmam.
COVID ve Tıbbi Faşizm Konusunda alabileceğiniz en iyi destek ve bilgilerin olduğu kanallar:

https://t.me/coronagercegi
https://t.me/isuda20
https://t.me/temelhaklar
ABD'nin Mehmet Ceyhan'ı olarak adlandırılan, bütün dünyaya covid korku propagandası ve aşı zorlaması yaptıran Dr. Fauci'nin yerle bir olmuş olan itibarını kurtarmak amacıyla adamı bir kahramanmış gibi gösteren belgesel yaptırdılar. Hatta dünyaca ünlü "bilimsel" belgesel kanal şirketi National Geographic'e. (https://youtu.be/NBEau86jZjI) National Geographic gibi kanalların da nasıl kabala hizmet ettiğinin, yıllardır insanları yalan bilgilerle beyinleri yıkamaya yardımcı olduğunun göstergesidir. İngilizce bilen takipçilerim videoyu açıp lütfen altındaki yorumları okusunlar. Okusunlar da görsünler dünyanın nasıl da uyandığını... Gerçeklerin nasıl da böyle propaganda "belgeselleri" ile saklanamadığını! Açın da görün videonun Beğenme ile beğenmeme sayılarını.

Bunun için diyorum arkadaşlar, KORKMAYIN. Bu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar, uyanan halk mutlaka kazanacaktır.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
KARANLIKTAN➡️ IŞIĞA 🌞
Prensiplerinize tutunun.🔰
Dayanın.
Her geçen gün saflarımız büyüyor.🔱
Özgürlük her zaman kazanır.💪🏻
Youtube'da normalden uzun bir süredir video paylaşamadım maalesef. Araya birçok şey girdi, ama haftaya güzel bir video ile karşınızda olacağım. Dünyayı kontrol eden ailelerin—yani KABALın— inançlarını, icraatını ve sembollerini kasıp kavuran SATÜRN'e odaklanıyorum. Normalden daha uzun, belgesel tadında bir video olacak. Videoda kabalın kullandığı sembolizmin geometrik özelliklerinin yanı sıra insanlığın Lemuria'ya dayanan tarihi ve güneş sistemimizin karanlığın kontrolüne düşüşü konusunda çoğu kişinin bilmediği bulgular anlatıyor olacağım. Bu bulgular arasında bizleri ilgilendiren ve daha Türk ezoterik çevrelerde şimdiye kadar konuşulmamış bir keşif daha var. Umarım hoşunuza gider 💚

Satürn videosu bir kenara, Cuma günü ilk ücretli eğitimimin içerik ve anonsunu paylaşacağım. İleriki aylarda hazırlayacağım eğitimler arasında bir ilk olacak. Özellikle bu çalkantılı geçiş dönemi süresince insanlar kendilerini daha iyi tanıyabilsin ve dünyada dönen kaostan etkilenmeden kendi hayatlarını maksimum potansiyellerine çıkarabilsinler diye içine doldurabildiğim kadar bilgi doldurdum. Ayda en az 2 defa vereceğim ve 2-3 saat sürecek olan bir seminer olacak.

Güzel günler bizleri bekler. Herkese dirayet ve mutluluk dolu günler dilerim 💫
BİREYSEL DONANIM ile eğitimlere başlıyoruz 💪🏼

Bu eğitim size kısa yoldan başarıya ulaşabileceğiniz bir sistem veya "hayatınızı hackleyin!" tarzı bir kestirme yol sunmayacaktır. Bu eğitimde sizlere bilincimizin en esas ögelerini, bu ögelerin etkileşimlerini ve bu sistemi hayatınızda elle tutulur pozitif değişim yaratabilmek için nasıl kullanabileceğinizi anlatacağım. Bu sistemi aklınızda rahatça resmedebildiğiniz noktada hayatınızda başınıza gelen her şey anlam kazanmaya başlayacak ve böylelikle kalıcı pozitif değişim yaratabilir hale geleceksiniz. ⁠

Unutmayın ki hayatınızın kalitesini, vibrasyonunuzu ve mutluluğunuzu yücelten veya kısıtlayan tek unsur sizsiniz. BİREYSEL DONANIM, cesurca koyulduğunuz bu gelişim yolunu sizler için aydınlatacaktır. 💡

İÇERİK:⁠
🔡 Düşünce Farkındalığı⁠
🔡 Paradigma Hizalaması⁠
🔡 Gölge İşçiliği⁠
🔡 Radikal Dürüstlük⁠

+ 🌟ÇEKİM YASASI🌟
+ SORU & CEVAP⁠

Seminer süresi 2buçuk ila 3 saat sürecek ve ZOOM üzerinden yapılacaktır.
Rus hacker Alexey Kapyshev, Rus aşısı sputnik'i yaptıran aşılıların bilgilerinin olduğu bilgisayara sızıyor. Bilgisayar bir aşı sistemine bağlı. Bu sisteme aşı olmuş bütün insanlardan gerçek zamanlı bilgi aktarımı sağlanıyor. Bu da, bilgiye göre, 5G istasyonları sayesinde oluyor. Aşılanmış insanların listesinden bütün arkadaşlarının bilgilerini teker teker bulabiliyor. Aşılanmış kişilerin gerçek zamanlı konumları, o sırada uyuyup uyumadıkları, kaç doz aşı oldukları, adresleri vs her tür bilgileri gerçek zamanlı bir şekilde listede gözüküyor. İşte şimdi neden bütün dünyada bu aşıları ne pahasına olursa olsun yaptırmaya çalıştıklarını daha iyi anladığınızı düşünüyorum. (Video ve makale İngilizce)

https://forbiddenknowledgetv.net/russian-hacker-proves-vaxxed-people-are-uploading-bio-data-to-ai-computers-24-7/